Замовити артиста 3T

3T Офіційний сайт агента

3T – це американський гурт, який виступає в жанрі популярної музики. Її учасниками є представники обдарованого сімейства Джексонів. Ми пропонуємо вам замовити ЗТ на вашу урочистість. Ми гарантуємо, що ви зможете це зробити без переплат та посередників. Такий концерт запам'ятається вам надовго.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 3T надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Зіркова історія

  В 1995 вийшов дебютний альбом Brotherhood, який був розпроданий тиражем близько трьох мільйонів копій. 3T випустили кілька хітових пісень у Європі, у тому числі «24/7», «Чому», «Я потребую тебе» та інші.

  Особливості творчого життя

  23 роки тому ЗТ завоювала титул однієї з найбільш продаваних груп у Європі. Її випереджали лише "Спайс Герлс". Учасники групи записали низку хітових пісень для саундтреків до популярних кінокартин та виконали їх. На початку 1997 року вони успішно гастролювали Європою з альбомом Brotherhood. Також вони брали участь у програмі під назвою «Джексони: сімейна династія»

  Найбільш популярні композиції групи:

  • «Нічого»
  • "Сила кохання"
  • "Якщо ти залишиш мене зараз"
  • «Не хотів тебе образити»
  • "Сила кохання"

  3T дали чотири благодійні концерти в Італії, на яких співали наживо. У день свого народження, 8 серпня 2012 року, Тарілл випустив пісню «Best of All Time», присвячену його дядькові Майклу Джексону. У 2015 році музиканти взяли участь у реаліті-шоу під назвою The Jacksons: Next Generation. ЗТ запрошують на урочисті заходи, де вони радують публіку своїм артистизмом та чарівністю. Вони люблять свою аудиторію та легко спілкуються з глядачами, яких легко заряджають енергією.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати 3T

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 3T

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 3T вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 3T залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 3T для вашого свята.

Видео 3T

Як замовити виступ 3T? Щоб замовити виступ 3T на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 3T.

Ми рекомендуємо запрошувати 3T до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 3T на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 3T у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский