Замовити артиста 5 seconds of Summer

5 seconds of Summer Офіційний сайт агента

Хочете зробити корпоратив чи вечірку такими, що запам'ятовуються? Тоді поспішайте запросити 5 seconds of Summer на захід, вони подарують вашим гостям чудові враження. Замовлення можна зробити без переплат та посередників через наше агентство. Музиканти родом з Австралії, вони виконують композиції у жанрах: поп-рок та панк-рок.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 5 seconds of Summer надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Рок-група була створена у 2011 році. На той час Кейлум Худ, Майкл Кліффорд, Люк Хеммінгс навчалися в одному коледжі та випускали кавери пісень відомих виконавців. Незабаром хлопці взяли до себе барабанщика Ештона Ірвіна та дали свій перший концерт у Сіднеї. Після чого гурт став дуже популярним і ними зацікавилися великі музичні лейбли. Колектив почав працювати із Sony Publishing. Перший їхній міні-альбом Unplugged посів третє місце з продажу в iTunes. Хлопці неодноразово їздили в тури з відомим бой-бендом One Direction, виступаючи на них на розігріві. Вони стали єдиним гуртом з Австралії, що посіло перше місце в престижному чарті Billboard в Америці. Група перемогла у двох номінаціях підліткової премії та кількох номінаціях на церемонії MTV Awards.

  Заходи

  Музиканти досить багато гастролюють, оскільки є бажаними гостями на різноманітних заходах та вечірках. Їхній виступ прикрасить будь-яке свято: корпоратив, весілля чи день народження.

  Найкращі хіти

  Під час виступу музиканти обов'язково виконують найкращі композиції, серед яких шанувальники найбільше вирізняють:

  • Talk Fast;
  • If Walls Could Talk;
  • Ghost Of You;
  • Lie To Me;
  • Moving Along.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати 5 seconds of Summer

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 5 seconds of Summer

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 5 seconds of Summer вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 5 seconds of Summer залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 5 seconds of Summer для вашого свята.

Видео 5 seconds of Summer

Як замовити виступ 5 seconds of Summer? Щоб замовити виступ 5 seconds of Summer на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 5 seconds of Summer.

Ми рекомендуємо запрошувати 5 seconds of Summer до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 5 seconds of Summer на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 5 seconds of Summer у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский