Замовити артиста 5ive

5ive Офіційний сайт агента

Британська група 5ive досягла піку слави наприкінці 90-х років. Тоді їх знали не лише на батьківщині, а й у всьому світі. Стиль музики колективу неможливо визначити однозначно. Вона поєднує в собі елементи хіп-хопу, ар-н-бі та поп.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 5ive надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Творчий шлях

  До формування 5ive приклали руку творці досягли приголомшливого рівня популярності Spice Girls. В результаті довгих кастингів група почала складатися з п'яти яскравих хлопців. Перший альбом вийшов ще 1998 року. Згодом він двічі став платиновим на території США та Англії. Група розпадалася і з'єднувалася знову двічі, але зараз із оригінального складу в ній залишилося лише три учасники.

  Відомі композиції

  Одними з найпопулярніших композицій гурту є пісні When The Lights Go Out, Everybody Get Up. Шанувальники також звернули увагу на ремікс пісні Queen – We Will Rock You, яка була виконана з особливою, властивою тільки учасникам 5ive індивідуальністю.

  Заходи

  Завдяки величезному сценічному досвіду хлопцям вдається привернути до себе публіку з перших хвилин. Виконуючи запальні композиції, група чудово підійде любителям потанцювати на корпоративі, дні народження, вечірці чи іншому заході.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати 5ive

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 5ive

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 5ive вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 5ive залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 5ive для вашого свята.

Видео 5ive

Як замовити виступ 5ive? Щоб замовити виступ 5ive на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 5ive.

Ми рекомендуємо запрошувати 5ive до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 5ive на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 5ive у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский