Замовити артиста A.r.m.i.a

A.r.m.i.a Офіційний сайт агента

ARMIA — відомий український гурт, який виступає в жанрі поп-музики. Яскраві та харизматичні учасниці колективу поєднують у собі чудові вокальні дані та чудову хореографічну підготовку. Замовте виступ гурту в нашому агентстві, і ми гарантуємо, що ваше свято стане унікальною та яскравою подією.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "A.R.M.I.A" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Гурт розпочав свою творчість у 2007 році у Києві. Продюсер Юрій Нікітін, творець та керівник музичного лейблу «Mamamusic», зібрав колектив молодих, спортивних, енергійних та сексуальних дівчат. ARMIA заявила про себе наочно, прикрасивши собою обкладинку української версії журналу «PLAYBOY».

  Пік популярності

  Група випустила низку синглів та яскравих кліпів, перш ніж представила публіці повноцінний дебютний альбом «ПРОЕТО». ARMIA активно виступала не лише в Україні, а й підкорила публіку у країнах СНД та Західної Європи. У Південній Америці на фестивалі «Vina Del Mar» гурт дійшов до фіналу і був удостоєний приз глядацьких симпатій. 2014-го вийшов черговий альбом «Відчуй».

  Участь у заходах

  Гурт виступає на великих концертних майданчиках та камерних клубних вечірках: день міста, професійне свято, корпоратив, сімейне свято. Сет-лист концерту:

  • Чоловіки;
  • Ми зробили це;
  • Викликаю на бій;
  • Про це;
  • Клянусь;
  • Солдат;
  • Чемпіон;
  • Дівчата Бонда.

  Концерт ARMIA – видовищне, яскраве, ефектне шоу. Прекрасні сильні голоси, витончена пластика рухів, бездоганна зовнішність – справжня прикраса будь-якої вечірки та гарантія святкового настрою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати A.r.m.i.a

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "A.R.M.I.A"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "A.R.M.I.A" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "A.R.M.I.A" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "A.R.M.I.A" для вашого свята.

Видео A.r.m.i.a

Як замовити виступ группы "A.R.M.I.A"? Щоб замовити виступ группы "A.R.M.I.A" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "A.R.M.I.A".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "A.R.M.I.A" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "A.R.M.I.A" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "A.R.M.I.A" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский