Замовити артиста Aaron Smith

Aaron Smith Офіційний сайт агента

Аарон Сміт – американський музикант та діджей, що записує треки у стилях хаус, поп, диско та денс. Організацією виступів вітчизняних та зарубіжних артистів займається наша агенція. Ми не залучаємо посередників і гарантуємо, що вам не доведеться нести додаткові витрати. Телефонуйте прямо зараз, наші оператори розкажуть про особливі вимоги артиста, а також вільні дати в його графіку.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Aaron Smith надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Аарон Сміт родом із Чикаго. Він займається продюсуванням музикантів, які записують треки у жанрі хаус, а також є діджеєм. Найбільш відомим його треком став «Dancin», у якому використали жіночий вокал американської виконавиці Luvli. Хоча запис композиції відбувся ще 2004 року, популярність вона отримала лише 2005 року, коли на неї зробили ремікс. На той час вона стала головним танцювальним хітом європейських клубів, а також почала активно крутитися на радіостанціях. У Великобританії у 2006 пісня увійшла до топ-40. Нову хвилю популярності пісня Dancin отримала в 2013 році після того, як DJ KRONO створив ще одну її версію. Зараз музикант продовжує записувати композиції, намагаючись удосконалювати і роблячи це більш якісно.

  Заходи

  Професіоналізм Аарона полягає в тому, що він легко може доповнити своїми реміксами та оригінальними треками будь-який захід: день народження, вечірку, ювілей, корпоратив чи весілля. Музикант із радістю спілкується з присутніми, передаючи позитивний настрій та яскраві незабутні емоції.

  Відомі композиції

  Серед замовників та шанувальників виконавця найбільш популярні такі композиції:

  • Dancing;
  • Going Round;
  • House Party;
  • More Love;
  • Одночаси I Wonder.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Aaron Smith

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Aaron Smith

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Aaron Smith вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Aaron Smith залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Aaron Smith для вашого свята.

Видео Aaron Smith

Як замовити виступ Aaron Smith? Щоб замовити виступ Aaron Smith на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Aaron Smith.

Ми рекомендуємо запрошувати Aaron Smith до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Aaron Smith на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Aaron Smith у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский