Замовити артиста ABIR

ABIR Офіційний сайт агента

Абір – молода американська виконавиця, яка народилася у Марокко. Вона записує треки у стилях соул, фанк та поп. Запросіть ABIR через наше агентство, щоб насолодитися оригінальними та яскравими композиціями. Телефонуйте прямо зараз, щоб уточнити актуальну інформацію про вільні дати у графіку Абір, а також її особливі вимоги.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста ABIR надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Абір народилася в Марокко, але ще в ранньому віці разом із батьками переїхала до Америки. Музикою вона почала займатися у 6 років. Тоді дівчинці дуже подобалися такі зірки як Вітні Х'юстон, Селін Діон та Бейонсе. Вона намагалася копіювати їхній стиль і манеру виступу, постійно переглядаючи відеокліпи кумирів. З переїзду до Нью-Йорка у 2016 році розпочалася творча кар'єра Абір. Дівчина випустила кілька синглів, найвідоміші з яких: «Way Out» та «Girls». У 2018 році виходить її перша платівка під назвою Mint, про яку критики дуже добре відгукувалися. Вони виділили оригінальну манеру виконання, потужний вокал, незвичайний стиль, де співачка поєднала дэнс, ритм-енд-блюз, соул та хаус.

  Заходи

  На виступах Абір з перших хвилин легко знаходить спільну мову з публікою, піднімаючи їм настрій та створюючи позитивну атмосферу. Із глядачами вона взаємодіє охоче. Саме тому весілля, корпоративи, вечірки за участю артистки запам'ятовуються надовго.

  Популярні композиції

  Найбільшу популярність молодій артистці принесли такі пісні, як:

  • Tango;
  • Young & Rude;
  • Lose Me;
  • For Ya;
  • Finest Hour.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати ABIR

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на ABIR

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна ABIR вказана для ознайомлення. Остаточний прайс ABIR залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар ABIR для вашого свята.

Видео ABIR

Як замовити виступ ABIR? Щоб замовити виступ ABIR на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу ABIR.

Ми рекомендуємо запрошувати ABIR до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення ABIR на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ ABIR у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский