Замовити артиста Ace of Base

Ace of Base Офіційний сайт агента

Шведська поп-група Ace of Base у багатьох асоціюється із незмінним хітом «Happy Nation». Диско 90 не проходило без пісень відомих виконавців. Квартет талановитих музикантів та творчих особистостей зміг зберегти свою популярність упродовж 25 років. Група була родоначальником ери поп-реггі, тому її внесок у розвиток світової сцени важко переоцінити!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ace of Base надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група Ейс оф бейс – біографія учасників

  Підтверджують заслуги та популярність Ейс оф бейс численні золоті та платинові нагороди. Головні хіти літа, отримання почесного статусу синглів, що часто програються, і постійне розкриття нових граней таланту групи – все це заслуги шведської поп-групи. Протягом багатьох десятиліть шведська група Ейс оф бейс займала високі позиції у різних хіт-парадах та чартах у всьому світі. Біографія групи Ace of Base і творча кар'єра колективу починалася в 80-х роках минулого століття, коли двом приятелям Йонасу Берггрену і Ульфу Екбергу спало на думку написати композиції в стилі «техно», що тоді з'явився тоді. Інші закордонні зірки замовити та вибрати можна в нашому каталозі.

  Біографія учасників Ace of Base демонструє, що всі вони до утворення гурту займалися музикою.

  Так, сестри Jenny та Linn співали у церковному хорі, а чоловічий склад уперто створював свій музичний проект. Майбутні учасники групи експериментували у всьому – з музикою (синтезаторами, ритм-установками та семплерами), а також із назвою колективу спочатку були Tech Noir). Вибір стилю Reggae у своїй творчості сприяв появі хіта All That She Wants, після якого гуртом зацікавився відомий шведський продюсер. Надпопулярний сингл досяг лідируючих позицій у чартах Німеччини та інших європейських країнах. Група записує свій перший альбом Happy Nation, продаж якого складали 23 мільйони дисків по всьому світу. Другий альбом гурту The Bridge записувався за 10 місяців 1995 року одночасно в 4-х студіях, найбільш відомим синглом з нього є Lucky Love. У третьому альбомі Flowers демонструються нові таланти гурту, він дуже принципово відрізняється від ранньої творчості колективу. Група Ace of Base змінила свій стиль. З'явилося так зване псевдонегритянське звучання, яке можна помітити в пісні Always Have, Always Will. У 1999 році незмінній четвірці під час запису нового матеріалу для 4 альбому звукозаписної компанії було запропоновано випустити першу збірку найкращих хітів. «Скандинавська група 90х», що продається, неодноразово удостоювалася нагородами World Music Award. Вона є однією з найстабільніших на світовій арені шоу-бізнесу, оскільки, незважаючи на численні чутки, склад гурту Ace of Base ніколи не змінювався.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ace of Base

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ace of Base

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ace of Base вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ace of Base залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ace of Base для вашого свята.

Видео Ace of Base

Песни Ace of Base

Як замовити виступ Ace of Base? Щоб замовити виступ Ace of Base на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ace of Base.

Ми рекомендуємо запрошувати Ace of Base до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ace of Base на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ace of Base у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский