Замовити артиста Adam Rom

Adam Rom Офіційний сайт агента

Поп-виконавець Адам Ром, що починає, родом з Англії. Замовити його виступ на своєму заході ви можете через нашу агенцію. Зателефонуйте за вказаним номером або залиште контактний телефон в онлайн-формі на сайті, щоб уточнити вільні дати у графіку співака, а також його особливі вимоги.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Adam Rom надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Адам Ром ще зовсім молодий, але вже точно знає, що хоче. Хлопець займається написанням текстів та музики, добре володіє своїм вокалом. Також Адам намагається самотужки себе продюсувати. Його захоплення музикою почалося з 12 років, коли він уперше взяв до рук гітару. За допомогою відеороликів хлопець зміг навчитися грати. Паралельно він практикував гру на ударних та спостерігав за старшою сестрою, яка вивчала музику в університеті. Його дебютний сингл Obvious відразу привернув увагу публіки. Після цього відбулося визнання з боку Radio 1, яке присвоїло йому звання Best New Pop. Крім того, з цим треком Адам Ром легко увійшов до топ-40 англійських чартів, після чого композицію навіть почали використовувати в одному з реаліті-шоу.

  Заходи

  Під час виступів Adam Rom поводиться досить розкуто, він з перших хвилин встановлює контакт із шанувальниками, легко піднімаючи їм настрій та створюючи доброзичливу атмосферу. З глядачами Адам спілкується із задоволенням, багато взаємодіє та жартує. Саме тому вечірки, весілля та дні народження за його участю запам'ятовуються надовго.

  Відомі композиції

  Серед відомих синглів, випущених виконавцем, слід зазначити:

  • Obvious;
  • Curse;
  • Back To You.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Adam Rom

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Adam Rom

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Adam Rom вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Adam Rom залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Adam Rom для вашого свята.

Видео Adam Rom

Як замовити виступ Adam Rom? Щоб замовити виступ Adam Rom на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Adam Rom.

Ми рекомендуємо запрошувати Adam Rom до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Adam Rom на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Adam Rom у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский