Замовити артиста Adolfo Sebastiani

Adolfo Sebastiani Офіційний сайт агента

Adolfo Sebastiani – справжній офіційний двійник Челентано, артист зі справжньою харизмою та талантом сценічної трансформації у Майстра. Ювілейне свято, святковий захід, весільна церемонія, корпоратив в атмосфері Челентано з неймовірною італійською ексцентрикою та експресією впишеться дивовижною подією у долю людини. Офіційний сайт агента Адольфо Себастьяні – ваш персональний путівник у світ неймовірної зустрічі із зіркою.

Сайт артиста: adolfosebastiani.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Adolfo Sebastiani надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Adolfo Sebastiani

  Зима 2002-го стає доленосним часом у житті процвітаючого банківського клерка Адольфо Себастьяні. Музичний гіпноз особистості Adriano Celentano породжує у свідомості «банківського планктону» бурю протесту проти ситої буденності та умиротвореної комфортабельності. Артистизм бере гору над академічним раціоналізмом і доля Adolfo Sebastiani робить крутий віраж. Випадкова зустріч у ресторанчику банківського службовця з другом Адріано Челентано, який вважає Адольфо Себастьяні великим Артистом, визначила перебіг подій. Італійська музичність, приголомшлива зовнішня схожість із зіркою та друзі-музиканти породили новий творчий колектив – «Він і Друзі Короля»!

  Визнання Adolfo Sebastiani в естрадній тусовці

  Регулярний репетиційний процес та концерти Adolfo Sebastiani в образі Adriano Celentano по всій території Італії з естрадно-музичною виставою “Adriano Celentano tribute” у період 2003-2007р.р. удосконалюють артистизм гурту. Манера Адольфо Себастьяні в копіюванні Метра визнається італійською публікою справжньою і за ним закріплюється титул глядачів – справжній офіційний двійник Адріано Челентано. Група на чолі з Adolfo Sebastiani переступила п'ятнадцятирічний рубіж і об'єднала навколо себе ревних шанувальників творчості Челентано в самій Італії, Австрії та Німеччині, Росії та Казахстані, Естонії та Україні… та ін. двійник Adriano Celentano.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Adolfo Sebastiani

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Adolfo Sebastiani

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Adolfo Sebastiani вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Adolfo Sebastiani залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Adolfo Sebastiani для вашого свята.

Видео Adolfo Sebastiani

Як замовити виступ Adolfo Sebastiani? Щоб замовити виступ Adolfo Sebastiani на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Adolfo Sebastiani.

Ми рекомендуємо запрошувати Adolfo Sebastiani до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Adolfo Sebastiani на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Adolfo Sebastiani у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский