Замовити артиста La Dolce Vita

La Dolce Vita Офіційний сайт агента

Бажаєте почути хіти та класичні італійські композиції у виконанні талановитих співаків? Тоді гурт La Dolce Vita може прикрасити ваш творчий вечір або будь-який інший захід. Вона може порадувати всіх глядачів концерту своїми оригінальними виступами, незмінними хітами та унікальною шоу-програмою.

Сайт артиста: ladvband.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста La Dolce Vita надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Незабутня мелодика італійської пісні від La Dolce Vita

  La Dolce Vita є дивовижним за красою висловом чарівною італійською мовою. Його хоч раз чула кожна людина, але важко пояснити її значення. Він перекладається як «солодке життя» та повною мірою характеризує чарівність та унікальний шарм італійської поп-групи. Біографія La Dolce Vita почалася з об'єднання музикантів в одну групу, вони мали намір переспівувати відомі хіти та вносити в них свою «родзинку». Концертна програма La Dolce Vita повністю складається із вокальних творів, які виконувались мовою Петрарки. Усі солісти досконало володіють унікальною вокальною технікою bel canto. Весь творчий колектив може занурити всіх глядачів у чарівну атмосферу справжнього італійського стилю та витонченості. У концертній програмі La Dolce Vita для корпоративів є класичні італійські композиції. При цьому всі гості виступу можуть почути сучасні хіти з репертуару Адріано Челентано, Тото Кутуньо, Луїса Мігеля та багатьох інших всесвітньовідомих майстрів. Дискографія La Dolce Vita включає 32 альбоми, пісні яких підкорили серця мільйонів слухачів у всіх країнах світу. За допомогою компанії BnMusic можна організувати виступ зірки світового шоу-бізнесу в короткий термін. Запросити La Dolce Vita буде доречно на корпоративну вечірку, банкет , ювілей, творчий вечір. Наша компанія гарантує дотримання всіх пунктів укладеного із клієнтами договору. При цьому свято буде організоване на незмінно високому професійному рівні. Торкніться солодкого життя разом з La Dolce Vita.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати La Dolce Vita

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на La Dolce Vita

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна La Dolce Vita вказана для ознайомлення. Остаточний прайс La Dolce Vita залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар La Dolce Vita для вашого свята.

Видео La Dolce Vita

Як замовити виступ La Dolce Vita? Щоб замовити виступ La Dolce Vita на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу La Dolce Vita.

Ми рекомендуємо запрошувати La Dolce Vita до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення La Dolce Vita на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ La Dolce Vita у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский