Замовити артиста Roberto Noe

Roberto Noe Офіційний сайт агента

Італійський комік-співак Роберто Ное втілює на сцені образ Адріано Челентано у гротескно-комедійному плані. Святковий захід з італійським комедійним артистом Роберто Ноє – офіційним двійником Адріано Челентано – це по-челентанівськи комічно та весело, ритмічно та музично!

Сайт артиста: adrianocelentano.ru

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Roberto Noe надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Roberto Noe

  На зорі своєї юності, як і мільйонів італійців, Роберто Ное накрила хвиля обожнювання та поклоніння Адріано Челентано. Комік-артист-початківець під впливом мега-магнетизму Адріано Челентано починає освоювати концертними виступами в образі кумира міланські кафе та ресторації. На одному з вуличних концертів Мілана Roberto Noe сподобався всюдисущим телевізійникам, які запросили артиста-двійника на запис недільної музично-гумористичної програми. Після телевізійного виступу в модній естрадній масці «Адріано Челентано» Роберто Ное наполегливо обдзвонює знайомих музикантів і вмовляє створити музичну гротесково-жартівливу банду для виступів у Мілані. 1989-й стає роком народження колективу під назвою Band di Noe на чолі з Roberto Noe. Конкуренція в обожнюванні та наслідуванні Адріано Челентано неймовірна. Настирний міланець Роберто Ное виявляє свою організаторську хватку, талант впевненого художнього керівника та характер далекоглядного імпресаріо. Фронтмен і комік-колектив Band di Noe з музично-комедійним "Tribute-show a-la Adriano Celentano" стають завсідниками Мілан-ТВ і миготять у рекламних роликах, ток-шоу, розважальних та музичних програмах. Новий двійник Адріано Челентано знаходить популярність і свій контингент шанувальників. Roberto Noe разом із гуртом гастролює містами та селами Італії. Популярність Роберто Ное та його гротесково-комедійної вистави творчості Адріано Челентано переступає межі Італії. Кінець 2011-го та початок Нового 2012 року стає доленосним часом у творчій біографії співака-пародиста. Roberto Noe запрошують на святкування новорічного корпоративу на Далекий схід Росії у Южно-Сахалінськ. Потім були запрошення у Владивосток і Казань, Москву і Санкт-Петербург. Наступ Нового 2017 року комік-співак Роберто Ное відзначав естрадним шоу двійника Адріано Челентано в одному з ресторанчиків з європейсько-узбецькою кухнею на березі Чорного моря в Сочі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Roberto Noe

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Roberto Noe

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Roberto Noe вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Roberto Noe залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Roberto Noe для вашого свята.

Як замовити виступ Roberto Noe? Щоб замовити виступ Roberto Noe на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Roberto Noe.

Ми рекомендуємо запрошувати Roberto Noe до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Roberto Noe на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Roberto Noe у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский