Замовити артиста Afric Simone

Afric Simone Офіційний сайт агента

Afric Simone – найвідоміший співак Мозамбіку, а можливо, і всього африканського континенту. Чим африканець зміг підкорити розпещених якісною музикою європейців критики ворожать і досі, але фактом залишається одне – популярність Afric Simone з роками не згасає!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Afric Simone надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Afric Simone

  Африк Сімон народився і перші 9 років життя провів у Бразилії. Але любов до музики не знає державних кордонів, і в Бразилії, і в Мозамбіку юний Afric Simone (справжнє ім'я якого – Енріке Жуакім Сімон) демонстрував потяг до виконання пісень. Починав Afric Simone як барабанщик у місцевих клубах, пізніше став виступати разом із маловідомим гуртом на весіллях та ювілеях. Але світову славу йому принесла не гра на барабанах. Ось уже понад 40 років контакти Afric Simone крутяться у колах акул шоу-бізнесу, артист роз'їжджає з концертами та виступає на фестивалях. Все це – завдяки небувалому таланту та життєвій енергії, яка б'є фонтаном із пісень Африка Симона. Замовити Afric Simone на корпоратив спочатку можна було лише у Лондоні, куди він перебрався у 17-річному віці у пошуках слави. Пізніше юний Африк Симон переїхав до Німеччини, де записав перший диск. Він виявився не дуже вдалим, оскільки власники звукозаписної компанії наполягали, щоб пісні були німецькою мовою. І лише після виходу Barracuda в 1974 році меломанам став по-справжньому відомий Afric Simone, офіційний сайт концертного агента в поточному році анонсував вихід дебютного альбому Mr. Barracuda. Популярність закріпила пісня Ramaya. А після хіта Hafanana співака кожен мріяв замовити на свято, Африк Сімон став справжньою зіркою. Продаж платівки Ramaya перевищив 30 млн екземплярів! Варто запросити зірку на весілля , корпоратив або творчий вечір, і Африк Сімон за вашим бажанням виконає найулюбленіші пісні з його репертуару:

  • Hafanana,
  • Aloha,
  • Ramaya,
  • China Girl,
  • Banana Joe.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Afric Simone

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Afric Simone

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Afric Simone вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Afric Simone залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Afric Simone для вашого свята.

Видео Afric Simone

Песни Afric Simone

Як замовити виступ Afric Simone? Щоб замовити виступ Afric Simone на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Afric Simone.

Ми рекомендуємо запрошувати Afric Simone до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Afric Simone на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Afric Simone у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский