Замовити артиста Against The Current

Against The Current Офіційний сайт агента

Запросіть Against The Current – американський рок-гурт – на свій захід через наше агентство. Це буде гарантією позитивного настрою та маси позитивних емоцій на святі. Звертайтеся до нас прямо зараз: ми працюємо без посередників, а отже, вам не доведеться переплачувати.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Against The Current надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  У 2011 році була створена група ATC (Against The Current) вокалісткою Христиною Костанцею, гітаристом Деніелом Гоу та ударником Вільямом Феррі. Свій творчий шлях хлопці розпочинали, записуючи кавер-версії відомих хітів. Також гурт спільно працював і з іншими музикантами відеохостингу Youtube. У 2014 році ATC записують свій дебютний міні-альбом Infinity. Під час перших гастролей, присвячених виходу EP, американські слухачі тепло прийняли гурт. Через кілька років Against The Current починає співпрацювати з відомим виробником відеоігор та випускає трек Legends Never Die для чемпіонату League of Legends. Зараз на рахунку групи є 15 синглів, 4 міні-альбоми та 2 студійні альбоми.

  Заходи

  Незважаючи на молодість, учасники Against The Current вирізняються професійним підходом до справи. Так вони легко впишуться в захід будь-якого формату. Їхня музична програма зробить незабутніми корпоратив, весілля, ювілей, випускний, вечірку або день народження.

  Відомі композиції

  Серед найбільш відомих синглів, випущених групою, слід зазначити:

  • Running with the Wild Things;
  • Wasteland;
  • Young and Relentless;
  • Legends Never Die;
  • Almost Forgot.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Against The Current

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Against The Current

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Against The Current вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Against The Current залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Against The Current для вашого свята.

Видео Against The Current

Як замовити виступ Against The Current? Щоб замовити виступ Against The Current на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Against The Current.

Ми рекомендуємо запрошувати Against The Current до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Against The Current на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Against The Current у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский