Замовити артиста Аида Николайчук

Аида Николайчук Офіційний сайт агента

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Аида Николайчук

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk для вашого свята.

Як замовити виступ Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk? Щоб замовити виступ Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk.

Ми рекомендуємо запрошувати Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Аиды Николайчук / AIDA Nikolaychuk у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский