Замовити артиста Aimee

Aimee Офіційний сайт агента

Еймі – виконавиця з Ірландії стала популярною насамперед через свою активність у різних соціальних мережах. Туди вона викладала кавери на найпопулярніші пісні інших артистів. Ви можете запросити Aimée на концерт, звернувшись до нашої агенції. Щоб замовити виступ без посередників та переплат, просто зателефонуйте за вказаним номером або заповніть спеціальну форму на сайті. Наші оператори дадуть відповіді на всі запитання, а також проінформують про вільні дати у гастрольному графіку співачки.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Aimee надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Ірландська співачка Еймі почала займатися співом та танцями ще у 3 роки. Як і більшість молодих виконавців, дівчина починала з Youtube, записуючи та викладаючи свої кавери на відомі композиції. Саме один з таких каверів на пісню Thinking of You Кеті Перрі і зробив Aimée відомою. У 2019 році за сприяння лейбла Universal співачка записує свій перший сингл «Don't Bother». У ньому відбилися особисті переживання та емоції щодо розставання з коханою людиною. Також Еймі продовжує викладати хвилинні відео в Інстаграмі, де протягом 60 секунд співає композиції інших виконавців.

  Заходи

  На сцені виконавиця поводиться дуже розкуто: вона багато жартує та активно взаємодіє з аудиторією. Позитивний настрій одразу передається публіці, а потужний голос зачаровує та не відпускає. На виступах Еймі зал завжди багато танцює, веселиться та отримує позитивні емоції.

  Відомі композиції

  Усі виступи артистки супроводжуються найкращими хітами. До них відносяться:

  • Don't Bother;
  • Don't Call Me Pretty;
  • Break Me.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Aimee

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Aimee

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Aimee вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Aimee залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Aimee для вашого свята.

Видео Aimee

Як замовити виступ Aimee? Щоб замовити виступ Aimee на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Aimee.

Ми рекомендуємо запрошувати Aimee до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Aimee на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Aimee у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский