Замовити артиста Air Traffic Controller

Air Traffic Controller Офіційний сайт агента

Air Traffic Controller – це німецький гурт, що виконує веселу та запальну танцювальну музику, в тому числі, що записала кавер на мегахіт гурту Руки Вгору! «Пісенька». Ваш захід виступ ATC зробить яскравим та незабутнім!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Air Traffic Controller надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Air Traffic Controller

  Гурт був заснований у досить далекому 2000-му році в Німеччині. Спочатку всі її учасники були вихідцями з різних країн: Нової Зеландії, Великобританії, Австралії та Італії. Проте всі свої пісні музиканти записували та записують англійською мовою, щоб вони були зрозумілі більшості жителів нашої планети. На жаль, у 2003 році між виконавцями почався розлад, внаслідок якого колектив ATC у його первозданному варіанті перестав існувати. Проте гурт трансформувався і продовжив радувати шанувальників гарної музики своїми виступами. Варто відзначити, що своїм створенням Air Traffic Controller зобов'язані Алексу Крістенсену – обдарованому музикантові та не менш талановитому продюсеру. Багато в чому саме його праці дозволили колективу записати та поширити по всьому світу такі хіти, як Around The World, My Heart Beats Like a Drum та багато інших. Примітно, що пісня Around The World – це кавер на хіт відомого російського гурту Руки Вгору! під назвою «Пісенька». Альбоми ATC – "Planet Pop", "Touch The Sky" та інші – продалися багатомільйонними тиражами і, як і раніше, знаходять своїх відданих шанувальників.

  Замовити Air Traffic Controller на корпоратив? З нами – простіше простого

  Наша компанія BnMusic виступає у ролі офіційного сайту концертного агента Air Traffic Controller. На правах офіційного промоутера артистів ми можемо запросити їх на свято: на весілля, на Новий рік, на ювілей, на банкет, на творчий вечір, на корпоратив тощо. Ми займаємось організацією виступів іноземних артистів вже далеко не перший рік, завдяки чому накопичили великий досвід у виконанні всіх етапів підготовки та проведення концертів: від зустрічі музикантів в аеропорту до саундчеку. Крім цього, ми працюємо з артистами безпосередньо через безпосередні контакти Air Traffic Controller. Відсутність посередників та відповідних комісій дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам найбільш демократичні ціни артистів, що робить букінг чудових виступів доступним для більшої кількості людей.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Air Traffic Controller

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Air Traffic Controller

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Air Traffic Controller вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Air Traffic Controller залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Air Traffic Controller для вашого свята.

Видео Air Traffic Controller

Як замовити виступ Air Traffic Controller? Щоб замовити виступ Air Traffic Controller на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Air Traffic Controller.

Ми рекомендуємо запрошувати Air Traffic Controller до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Air Traffic Controller на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Air Traffic Controller у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский