Замовити артиста AJR

AJR Офіційний сайт агента

Американський інді-поп гурт AJR виконує яскраві та заводні композиції, які обов'язково порадують гостей заходу. Замовити їхній виступ можна через наше агентство без посередників та переплат. Телефонуйте зараз, щоб уточнити, чи є у музикантів особливі вимоги, а також вільні дати у гастрольному графіку.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста AJR надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група AJR сформована у 2005 році трьома братами Мет. Спочатку вони складали і записували музику власними силами, зосередившись на стилі, що поєднував інді та піп. Паралельно артисти виступали у парках Нью-Йорка з каверами на Imagine Dragons, Kanye West та The Beach Boys. Дебютний сингл "I'm Ready" був випущений у серпні 2013 року, а у жовтні відбулася прем'єра однойменного відео. Того ж року AJR записали перший міні-альбом. Вже тоді групу визнали «Найкращими висхідними виконавцями». На даний момент випущено 3 альбоми та 5 міні-пластинок. У деяких із них можна почути семпли, які нагадують про 20-40 роки. Музиканти поїхали до першого світового туру лише у 2019 році на підтримку свого третього студійного альбому. Як зізнаються самі артисти, гастролі вийшли неймовірною та дуже емоційною пригодою.

  Заходи

  Під час своїх виступів брати Мет активно взаємодіють із публікою. Їх відкритість і легкість відразу привертають до себе глядачів заходи. Весілля, вечірки, корпоративи та дні народження – місця, куди гості приходять веселитися, а музика AJR обов'язково налаштує публіку на потрібний лад.

  Відомі композиції

  Серед найбільш відомих синглів інді-колективу виділяються:

  • Infinity;
  • Let the Games Begin;
  • It's On Us;
  • Weak;
 • Порядок оплати

  Порядок оплати AJR

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на AJR

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна AJR вказана для ознайомлення. Остаточний прайс AJR залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар AJR для вашого свята.

Видео AJR

Як замовити виступ AJR? Щоб замовити виступ AJR на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу AJR.

Ми рекомендуємо запрошувати AJR до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення AJR на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ AJR у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский