Замовити артиста Akcent

Akcent Офіційний сайт агента

Akcent – це румунська музична група, що працює у жанрі європоп, фолк, євроденс та диско. Заснована у 1999 році, і за майже двадцятирічний період свого існування не втрачає популярності. Спочатку вона складалася всього з двох людей – перспективного діджея Adrian Claudiu Sana і виконавця Ramona Barta, що піднімався на вершину популярності.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Akcent надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Румунська поп-група Akcent

  Свій поточний склад гурт отримав у 2001 році, коли до вже існуючого дуету приєдналися ще два артисти. Золотий склад включав Marius, Ady, Sorin і Mihai. Першим відомим хітом бенду стала пісня Ti-am promis. У свою чергу, перший альбом гурт анонсував у 2002 році. Дебютна збірка дозволила хлопцям здобути міжнародну премію MTV Music Awards. Другий альбом вийшов уже через рік. З усіх композицій, представлених тут, виділяється пісня "Букет троянд" ("Buchet de trandafiri"), а також справжній хіт 2003 "Suflet pereche". Перший масштабний тур європейськими країнами розпочався у 2005 році, коли виконавці випустили диско-альбом «SOS», до складу якого увійшли вісім власних пісень, а також чотири ремікси на старі композиції. Сюди ж входить і трек Kylie, що став доленосним. Саме він, по суті, є візитною карткою дітей протягом тривалого періоду виступів. Звучить пісня практично на кожному корпоративі. І навіть незважаючи на те, що учасники активно презентують нові хіти, «Kylie» – це саме та пісня, яку вирішують замовити найчастіше. На даний момент румунська група Akcent випустила 10 альбомів і два міжнародні (French Kiss with Kylie у 2006-му та True Believers у 2009-му). Понад двадцять хітів у стилі поп-музики регулярно вривалися до ТОП-10 найкращих хітів європейських країн. Запрошений колектив створить незабутню атмосферу нульових, коли світова музика переживала стадію активного просування нових музичних напрямків. Між композиціями учасники із задоволенням спілкуються із відвідувачами. Маючи величезний практичний досвід, вони гарантовано протримають зал у чудовому настрої.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Akcent

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Akcent

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Akcent вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Akcent залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Akcent для вашого свята.

Видео Akcent

Як замовити виступ Akcent? Щоб замовити виступ Akcent на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Akcent.

Ми рекомендуємо запрошувати Akcent до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Akcent на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Akcent у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский