Замовити артиста Albin Lee Meldau

Albin Lee Meldau Офіційний сайт агента

Шведський співак Альбін Лі Мелдо виконує композиції у стилях нео-соул, піп та інді. Замовити його виступ можна через нашу агенцію. Зв'яжіться з нами прямо зараз, щоб уточнити вільні дні у графіку Альбіна. Захід за участю цього яскравого та самобутнього виконавця обов'язково запам'ятається всім відвідувачам та гостям.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Albin Lee Meldau надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  З дитинства Albin Lee Meldau крутився у творчому середовищі. Його мати працює вчителем музики, а батько – режисером з освітлення, паралельно розвиваючи співочу кар'єру. Перш ніж серйозно зайнятися музикою, Альбін давав вуличні концерти та співав на весіллях. Потім він виступав із гуртом «Magnolia». Бажаючи перейти до сольної кар'єри, за допомогою продюсера Бьорна Іттлінга у 2016 році Альбін зміг випустити свою дебютну міні-пластинку Lovers. Через кілька місяців артист підписав контракт із американською звукозаписною компанією Astralwerks. Спільно вони перевидали першу платівку, а через рік вийшов другий міні-альбом під назвою Bloodshot. Перший серйозний альбом був випущений у 2018 році. У Швеції він став досить успішним і досяг третього місця в чарті країни. На даний момент співак також має 12 синглів. Критики описують його голос як захоплюючий, глибокий і душевний настільки, що його неможливо ігнорувати.

  Заходи

  З перших хвилин концерту Альбін знаходить спільну мову з гостями. Він легко піднімає їм настрій та ділиться позитивними емоціями. З глядачами хлопець взаємодіє із задоволенням, тому його участь у весіллях, корпоративах, днях народження запам'ятається присутнім надовго.

  Відомі композиції

  Серед шанувальників Альбіна найбільш популярні такі композиції:

  • The Weight Is Gone;
  • I Beg;
  • Darling;
  • Singoalla;
  • I Need Your Love.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Albin Lee Meldau

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Albin Lee Meldau

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Albin Lee Meldau вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Albin Lee Meldau залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Albin Lee Meldau для вашого свята.

Видео Albin Lee Meldau

Як замовити виступ Albin Lee Meldau? Щоб замовити виступ Albin Lee Meldau на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Albin Lee Meldau.

Ми рекомендуємо запрошувати Albin Lee Meldau до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Albin Lee Meldau на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Albin Lee Meldau у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский