Замовити артиста Alcazar

Alcazar Офіційний сайт агента

Харизматичні шведи Альказар, чиї хіти залишаються актуальними вже понад півтора десятка років, відкривають новий гастрольний сезон! Поспішайте запросити Alcazar на своє свято, доки у графіку артистів ще є вільні дати!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alcazar надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Як створювалася та розвивалася група Альказар?

  Цей шведський колектив, який кілька разів пережив зміну складу, досяг найбільшої слави в 2000-х роках, і з того часу вважається одним із ключових законодавців стилю на світовій поп-сцені. Проект Альказар був задуманий співаком, композитором та продюсером Олександром Бардом, який і виступив у ролі продюсера колективу. Перший сингл, випущений Альказар, носив назву Shine On і став мегапопулярним на території Швеції. Однак у статусі групи, затребуваної лише рідній країні, Альказар проіснували зовсім недовго: вже друга композиція під назвою «Crying At The Discoteque» підірвала практично всі європейські чарти, а згодом колектив широко прославився на весь світ. За роки свого існування група Альказар випустила такі комерційні успішні альбоми, як Casino, Alcazarized та інші, а також вкрай популярні сингли Don't You Want Me, Someday, This Is The World We Live In , "We Keep On Rocking", "Stay The Night", "Blame It On The Disco" і так далі. Як офіційний сайт гурту Alcazar, ми пропонуємо вам виконати букінг – запросити артистів до себе на якесь важливе для вас свято: наприклад, на корпоратив, на весілля, на Новий рік, на ювілей, на творчий вечір, на банкет. З нашою допомогою гурт Alcazar допоможе перетворити ваш захід на незабутню подію світової величини, яка надовго запам'ятається і вам, і вашим гостям.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alcazar

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alcazar

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alcazar вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alcazar залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alcazar для вашого свята.

Як замовити виступ Alcazar? Щоб замовити виступ Alcazar на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alcazar.

Ми рекомендуємо запрошувати Alcazar до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alcazar на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alcazar у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский