Замовити артиста Alec Benjamin

Alec Benjamin Офіційний сайт агента

Організувати виступ американського виконавця інді-поп композицій Алека Бенджаміна на своєму заході без посередників та переплат допоможе наша агенція. Телефонуйте прямо зараз або заповнюйте онлайн-форму на сайті, щоб уточнити вільні дати у графіці співака та його особливі вимоги, включені до райдера.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alec Benjamin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Алек Бенджамін – американський співак та автор пісень, який виступає в інді-поп стилі. У його текстах зібрані переживання та досвід музиканта, що робить їх особливими та дуже особистими. Він почав писати композиції ще у юнацькому віці. Хлопцеві дуже подобалася творчість Емінема, тому першим його синглом став кавер на пісню Stan, записаний за допомогою лейблу Spotify Studios NYC. Через деякі труднощі з Columbia Records вихід першого альбому скасували. Алеку довелося самому себе спонсорувати, роздаючи свої візитки та виступаючи на парковках перед концертами інших музикантів. Зараз у молодого музиканта 15 пісень та 2 мікстейпи. Крім того, наприкінці весни цього року він має намір записати свій перший студійний альбом.

  Заходи

  Яскравий та неординарний Алек Бенджамін створює дружню атмосферу на будь-якому святі: від ювілею до весілля та тематичної вечірки. Хлопець активно спілкується з гостями, жартує, охоче дає автографи та багато посміхається, передаючи оточуючим позитивні емоції.

  Відомі композиції

  Під час виступу співак обов'язково виконує найкращі та найпопулярніші композиції, серед яких:

  • Let Me Down Slowly;
  • Jesus in LA;
  • Boy In The Bubble;
  • If We Have Each Other;
  • The Knife in My Back.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alec Benjamin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alec Benjamin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alec Benjamin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alec Benjamin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alec Benjamin для вашого свята.

Видео Alec Benjamin

Як замовити виступ Alec Benjamin? Щоб замовити виступ Alec Benjamin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alec Benjamin.

Ми рекомендуємо запрошувати Alec Benjamin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alec Benjamin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alec Benjamin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский