Замовити артиста Александр Дримм

Александр Дримм Офіційний сайт агента

Олександр Дрімм – професійний шоумен, популярний і популярний ведучий. Інтелігентний, стильний, з тонким почуттям гумору, він легко і невимушено може провести будь-яке свято — чи то вечірка для вузького кола, чи масовий міський, корпоративний захід. Ми допоможемо запросити ведучого для участі у вашому проекті без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Александр Дримм надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Олександр Дрімм здобув освіту менеджера шоу-бізнесу в інституті культури та мистецтв у Києві. У 2001 році дебютував як ведучий на приватній вечірці, і з того часу провів сотні свят. Молодий та талановитий шоумен працював на посаді арт-директора модного столичного клубу «Modabar». Він писав сценарії та розробляв розважальні програми. Олександр організував власне бюро «Dream Show Agency», був автором та ведучим кулінарного шоу. 2011-го брав участь у телевізійній програмі «Спеція» на каналі К-1.

  Де виступає артист

  Олександр Дрімм зробить свято комфортним для всіх присутніх: для тих, хто хоче веселощів та багато гумору, і для тих, хто вважає за краще спокійно розслабитися та відпочити. Він працює з кожним проектом індивідуально, без стандартів та шаблонів. Шоумен чудово впорається з заходом будь-якого формату та рівня:

  • весільне свято;
  • ювілеї та річниці;
  • корпоративи;
  • святкові та тематичні вечірки;
  • міські свята;
  • офіційні церемонії;
  • фестивалі, виставки, презентації.

  Олександр Дрімм – позитивний і душевний ведучий, який знаходить підхід до будь-якої аудиторії і сприяє собі гостей різного віку і статі. Створює дуже комфортну та гармонійну атмосферу, яка балансує між веселощами та тактовністю.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Александр Дримм

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Александр Дримм

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Александр Дримм вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Александр Дримм залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Александр Дримм для вашого свята.

Як замовити виступ Александр Дримм? Щоб замовити виступ Александр Дримм на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Александр Дримм.

Ми рекомендуємо запрошувати Александр Дримм до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Александр Дримм на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Александр Дримм у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский