Замовити артиста Alexander O’Neal

Alexander O’Neal Офіційний сайт агента

Співак та аранжувальник Олександр О'Ніл вже понад 40 років займається ритм-н-блюзом та соул-музикою. За цей час він випустив 14 хітів, що увійшли до топів найкращих американських пісень 80-х та 90-х років.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alexander O’Neal надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Alexander O'Neal розпочав музичну діяльність як учасник гурту Flyte Tyme, що виступає у фанк та ритм-н-блюз стилі. Деякий час цей колектив, як і сам співак, співпрацював із відомим виконавцем рок-н-ролу Прінсем. Розбіжності призвели до того, що О'Ніл вирішив вирушити у сольне плавання. З 1986 року в нього вийшло близько 15 альбомів, які включають збірки та концертні записи.

  Відомі композиції

  Alexander O'Neal отримав популярність не тільки як сольний виконавець. Також популярними виявилися композиції, які він виконав у дуеті з американською співачкою ритм-н-блюзу Cherrelle. Серед найпопулярніших хітів виділяються:

  • Fake;
  • Sunshine;
  • Saturday Love;
  • Never Knew Love like This.

  Заходи

  Артист майстерно відчуває настрій та емоції глядачів та викладається на всіх виступах, незалежно від того, чи є захід масштабним чи ні. Найбільше корпоратив, день народження або вечірка припадуть до душі любителям якісного ритм-н-блюзу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alexander O’Neal

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alexander O’Neal

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alexander O’Neal вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alexander O’Neal залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alexander O’Neal для вашого свята.

Видео Alexander O’Neal

Як замовити виступ Alexander O’Neal? Щоб замовити виступ Alexander O’Neal на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alexander O’Neal.

Ми рекомендуємо запрошувати Alexander O’Neal до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alexander O’Neal на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alexander O’Neal у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский