Замовити артиста Александр Вишневский

Александр Вишневский Офіційний сайт агента

Олександр Вишневський — молодий, талановитий та креативний шоумен, один із найпопулярніших українських ведучих. Будь-який захід за його участю перетворюється на яскраве і добре організоване свято, яке залишить лише приємні спогади. Ми готові запросити шоумена для вас на вигідних умовах та без посередників.

 • Договор

  Contact for booking Александр Вишневский:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Александр Вишневский надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Олександр Вишневський вперше приміряв він амплуа ведучого ще у шкільні роки, коли взяв на себе роль Діда Мороза на дитячому новорічному святі. З того часу він провів понад дві тисячі заходів у 13 країнах для різних аудиторій. Вишневський був тренером з підвищення ефективності командної роботи у великих українських та зарубіжних компаніях, а сьогодні проводить майстер-класи для ведучих, ділиться секретами своєї майстерності із колегами по цеху. Олександр організовував корпоративні івенти для Nivea, Mercedes-Benz, Canon, Coca-Cola. На його рахунку кілька сотень успішно проведених весіль та ювілеїв, відкриттів торговельно-розважальних центрів та презентацій.

  У яких заходах бере участь

  Сьогодні Олександр Вишневський працює з командою професіоналів – діджей, фотограф та дизайнер. Він регулярно оновлює свою програму, вносить нові ідеї та використовує креативні підходи. Шоумен створює надзвичайно позитивні та емоційно насичені свята різного формату:

  • масштабні фестивалі;
  • конференції;
  • виставки;
  • корпоративні вечірки;
  • сімейні урочистості.

  Вишневський – привабливий, щирий і відкритий. Він тонко відчуває настрій, легко та невимушено спрямовує захід у потрібному напрямку.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Александр Вишневский

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Александр Вишневский

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Александр Вишневский вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Александр Вишневский залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Александр Вишневский для вашого свята.

Як замовити виступ Александр Вишневский? Щоб замовити виступ Александр Вишневский на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Александр Вишневский.

Ми рекомендуємо запрошувати Александр Вишневский до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Александр Вишневский на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Александр Вишневский у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский