Замовити артиста Алексеев

Алексеев Офіційний сайт агента

Ліричний «вампір» ALEKSEEV із зворушливим до болю у серці світовідчуттям сучасного буття.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Алексеева надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака Алексєєва

  Микита Алексєєв – український виконавець, який виступає під псевдонімом Alekseev. Молодому виконавцю пророкують велике майбутнє в індустрії шоу-бізнесу. Ані Лорак помітила та допомогла розкрити талант Микити у 4-му сезоні вокального конкурсу «Голос України». Участь у популярному вокальному змаганні не принесла Микиті Алексєєву (Alekseev) бажану перемогу. Однак це не завадило співака-початківця стати мега популярним не тільки в Україні, а й по всьому СНД. Молодий хлопець (21 рік) уродженець Києва із простої родини став кумиром тисяч дівочих сердець. І це тільки початок музичного шляху обіцяє Alekseev офіційний сайт концертного агента BnMusic. Сьогодні ми отримуємо десятки запрошень для Alekseeva виступити на заходах різних форматів: від касового концерту до привітання молодят на весіллі. Не пропустіть і ви можливість прикрасити свій захід молодою та яскравою зіркою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Алексеев

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Алексеева

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Алексеева вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Алексеева залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Алексеева для вашого свята.

Видео Алексеев

Песни Алексеев

Як замовити виступ Алексеева? Щоб замовити виступ Алексеева на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Алексеева.

Ми рекомендуємо запрошувати Алексеева до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Алексеева на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Алексеева у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский