Замовити артиста Alessia Cara

Alessia Cara Офіційний сайт агента

Присутність канадської соул- та ритм-енд-блюз виконавиці Алесії Кара на святі гарантує позитивний настрій усім відвідувачам заходу. Організувати виступ співачки пропонує наша агенція. Ми не працюємо з посередниками, що дозволяє замовникам уникнути непотрібних переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alessia Cara надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Справжнє прізвище Алесії Кара – Караччіоло, що говорить про її італійське походження. З дитинства дівчина грає на гітарі та укулелі, складає тексти та музику. Доросліша, Алесія приділяє все більше уваги запису акустичних версій відомих хітів та викладанню їх на YouTube. Цим вона залучила до себе представників деяких лейблів, після чого було підписано договору про співпрацю з Def Jam. Перший альбом Олесії вийшов після її переїзду до Америки в 2015 році. Платівку позитивно оцінили і критики, і слухачі. Це було видно з її позицій у чартах: 8-й – у канадському, 9-ій – в американському. Алесія також отримала «Греммі» як найкращий новий виконавець, так само як і ставала номінанткою інших престижних нагород.

  Заходи

  На святах співачка не абстрагується від гостей, вона жартує та всіляко намагається взаємодіяти з публікою. Композиції Алесії Кара чудово доповнять такі заходи, як: вечірка, корпоратив чи день народження. Дівчина легко підніме настрій та створить позитивну атмосферу.

  Популярні композиції

  Алесія Кара розважає глядачів яскравими композиціями, серед яких:

  • Comfortable;
  • Wild Things;
  • River of Tears;
  • Not Today;
  • Growing Pains.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alessia Cara

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alessia Cara

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alessia Cara вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alessia Cara залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alessia Cara для вашого свята.

Видео Alessia Cara

Як замовити виступ Alessia Cara? Щоб замовити виступ Alessia Cara на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alessia Cara.

Ми рекомендуємо запрошувати Alessia Cara до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alessia Cara на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alessia Cara у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский