Замовити артиста Alex Lahey

Alex Lahey Офіційний сайт агента

Вирішуючи запросити виконавицю рок- та альтернативних хітів Alex Lahey з Австралії на своє свято, ви гарантовано отримаєте яскраву та насичену програму, яка запам'ятається всім відвідувачам. Замовити виступ Alex можна через нашу агенцію. Телефонуйте прямо зараз, щоб уточнити вільні дати у графіку артистки, а також дізнатися про наявність у її райдері особливих вимог.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alex Lahey надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Alex Lahey – австралійська співачка та мультиінструменталіст. У підлітковому віці дівчинка почала займатися грою на гітарі та саксофоні. В університеті вона продовжила займатися музикою та ходила на курси джазу. Паралельно з навчанням її взяли до групи «Animaux», як вокалістку та саксофоністку. 2016 року Алекс отримала австралійський грант за досягнення у музичній сфері у розмірі 7500 доларів. Восени 2017 року Alex Lahey записує перший альбом за допомогою від лейбла Dead Oceans, з яким раніше уклала контракт. Альбом став 15-м номером австралійського чарту. Наступного року співачка починає гастролювати Австралією, Європою та США. У 2019 році виходить ще один студійний альбом Алекс «The Best of Luck Club», який також можна назвати успішним.

  Заходи

  Відповідними заходами для Alex Lahey будуть: дні народження, тематичні альтернативні фестивалі та вечірки, де збирається молодь та шанувальники важкої музики. Артистка відкрита до спілкування з гостями: вона вкрай доброзичлива та дуже харизматична. Її яскраві композиції, що запам'ятовуються, точно допоможуть налаштувати вас на відповідний настрій.

  Відомі хіти

  Найбільшу популярність талановитій виконавиці принесли такі пісні:

  • Misery Guts;
  • Unspoken History;
  • Black RMs;
  • Am I Doing It Right;
  • Let's Call It A Day.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alex Lahey

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alex Lahey

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alex Lahey вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alex Lahey залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alex Lahey для вашого свята.

Видео Alex Lahey

Як замовити виступ Alex Lahey? Щоб замовити виступ Alex Lahey на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alex Lahey.

Ми рекомендуємо запрошувати Alex Lahey до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alex Lahey на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alex Lahey у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский