Замовити артиста Alex Nevsky

Alex Nevsky Офіційний сайт агента

Присутність канадського поп-музиканта Алекса Невського на святі гарантує чудовий настрій усім відвідувачам. Запросіть співака на захід через нашу агенцію. Ми не залучаємо до роботи посередників, що дозволяє уникнути непотрібних переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alex Nevsky надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Справжнє ім'я квебецького музиканта та автора пісень Алекса Невського – Alexandre Parent. 2007 року він закінчив пісенну школу в Гранбі, а 2009 дійшов до півфіналу конкурсу, організованого цією навчальною установою. Через рік у співпраці з незалежним канадським лейблом Audiogram було випущено перший альбом Alex Nevsky під назвою De lune à l'aube. Він виявився досить успішним, оскільки національне радіо назвало його «Відкриттям 2010-2011 року», а також «Найкращим альбомом року у стилі поп-рок». Відмінною рисою Алекса можна назвати поєднання яскравих, чітких ритмів та звучних рим, які трохи нагадують тексти хіп-хоп виконавців. Наразі в активі музиканта три повноцінні студійні платівки, один міні-альбом та 5 синглів. Алекс продовжує брати участь у різних пісенних конкурсах та давати концерти.

  Заходи

  На виступах Alex Nevsky одразу встановлює контакт із молоддю, легко піднімаючи відвідувачам настрій та передаючи позитивні емоції. З шанувальниками він спілкується охоче. З цієї причини програма артиста на вечірках, ювілеях, весіллях, корпоративах та днях народження надовго запам'ятовується глядачам.

  Відомі композиції

  Серед відомих синглів, випущених Алексом, можна назвати:

  • Shalalala;
  • Fanny;
  • Tristessa;
  • Mille Raisons;
  • Himalaya Mon Amour.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alex Nevsky

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alex Nevsky

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alex Nevsky вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alex Nevsky залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alex Nevsky для вашого свята.

Видео Alex Nevsky

Як замовити виступ Alex Nevsky? Щоб замовити виступ Alex Nevsky на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alex Nevsky.

Ми рекомендуємо запрошувати Alex Nevsky до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alex Nevsky на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alex Nevsky у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский