Замовити артиста Alexander 23

Alexander 23 Офіційний сайт агента

Присутність американського інді- та поп-виконавця Alexander 23 на святі гарантує піднятий настрій усім відвідувачам заходу. Організувати виступ співака пропонує наша агенція. Ми не працюємо з посередниками, що дозволяє замовникам уникнути непотрібних переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alexander 23 надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Олександр почав займатися музикою у дитинстві, коли отримав у подарунок від батьків гітару. Проте концепцію своєї творчості він вигадав лише у 2019. Тоді він протягом півроку жив у Лос-Анджелесі та писав пісні для інших виконавців. Якогось моменту, втративши мотивацію, хлопець вирішив, що цікавіше створювати композиції для себе. Перша поява Alexander 23 на великій сцені сталася, коли він їздив з Алеком Бенджаміном у тур. Його дебютні виступи позитивно сприйняли публікою, і хлопцем зацікавився лейбл Interscope. Спочатку Олександр не хотів співпрацювати з жодною компанією, воліючи займатися просуванням самостійно, проте йому запропонували вигідні умови та всебічну підтримку. Домовленості було досягнуто, і артист підписав контракт з Interscope. Через кілька місяців вийшла його перша міні-пластинка "I'm Sorry I Love You".

  Заходи

  Професіоналізм Alexander 23 полягає в тому, що він легко доповнить своїми оригінальними та самобутніми композиціями будь-яке свято: день народження, ювілей, корпоратив чи вечірку. Музикант легко спілкується з присутніми, передає їм позитивний настрій, залишаючи незабутні емоції.

  Відомі композиції

  Серед відомих синглів, випущених Олександром, слід зазначити:

  • 20 Something;
  • Another Summer Night without You;
  • See You Later;
  • I Hate You So Much;
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alexander 23

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alexander 23

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alexander 23 вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alexander 23 залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alexander 23 для вашого свята.

Видео Alexander 23

Як замовити виступ Alexander 23? Щоб замовити виступ Alexander 23 на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alexander 23.

Ми рекомендуємо запрошувати Alexander 23 до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alexander 23 на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alexander 23 у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский