Замовити артиста Alexia

Alexia Офіційний сайт агента

Без сумніву, співачка Alexia зуміла надати нового потужного імпульсу розвитку італійської естради. Досі Alexia залишається з багатьма своїми популярними хітами у хіт-парадах ретро виконавців. Її висока працездатність досі дозволяє виступати із насиченими творчими програмами!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alexia надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Олексія: біографія неабиякого таланту

  Ще в дитячому віці співачка Алексія захоплювалася танцями і мала приголомшливі результати на цій ниві. У справу, як часто буває, втрутився випадок. Її участь у конкурсі, а згодом у творчому проекті визначили подальший шлях дівчини. Можна відзначити, що біографія Алексії, досить незвичайна для тих літ. Адже після участі у творчому конкурсі миттєво розпочалися численні гастрольні заходи. У багатьох країнах у 90-ті Олексія на свято дарувала слухачам безліч позитивних емоцій. На довгі роки візитною карткою співачки стала композиція Alexia me and you, яка тривалий час трималася в хіт-парадах. Дізнайтесь, як замовити зірку на свято у наших менеджерів!

  Чому ми рекомендуємо замовити співачку Олексію

  У нас не перший рік встановлені партнерські відносини зі співачкою. Практика показує, що будь-який її творчий вечір, запрошення на банкет, ювілей чи весілля гарантує 100% самовіддачу непересічної співачки. Майже два десятки років тому її диски ставали золотими та платиновими.

  Декілька причин замовити співачку Алексію на офіційному сайті менеджера:

  1. Ми є офіційними представниками, тому ціни виступу артистів приємно вражають наших вимогливих клієнтів;
  2. Якщо ви вирішите запросити Alexia на корпоратив, можете не сумніватися, що співачка «викладається» на сцені так само, як і 10-20 років тому, в період піку її популярності;
  3. Ми ретельно відстежуємо дотримання договірних зобов'язань, вони завжди виконуються у повному обсязі;
  4. Рішення замовити артистів у офіційних представників завжди гарантує живе звучання.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alexia

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alexia

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alexia вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alexia залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alexia для вашого свята.

Видео Alexia

Як замовити виступ Alexia? Щоб замовити виступ Alexia на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alexia.

Ми рекомендуємо запрошувати Alexia до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alexia на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alexia у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский