Замовити артиста Alina Pash

Alina Pash Офіційний сайт агента

Alina Pash – популярна українська співачка, яка у своїй творчості комбінує етнічну музику з хіп-хопом та електронікою. Запросити виконавицю виступити на вашому заході ви можете за допомогою нашої агенції. Ми узгодимо всі деталі виступу та гарантуємо найяскравіший та найзабутніший свято без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alina Pash надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Аліна Паш народилася 6 травня 1993 року у невеликому селищі Закарпатської області. Навчалася у школі мистецтв та брала приватні уроки вокалу. З ранніх років брала участь у різноманітних пісенних конкурсах «Райдуга над Тисою», «Молода Галичина», «Караоке на майдані». Здобула диплом Київської академії естрадного мистецтва.

  Пік популярності

  У 2015 році заявила про себе у талант-шоу «X-фактор», увійшла до трійки призерів. 2019-го випустила подвійний студійний альбом «Pintea». Перша частина платівки записана в етно-стилі та присвячена рідним місцям у Карпатських горах, а друга – синтез електроніки та хіп-хопу. Нагороджена преміями Yuna за сингл «Bitanga» та «Jager Music Awards» як найкращий виконавець у жанрі хіп-хоп.

  Участь у заходах

  Виступає Alina Pash на різних майданчиках: від фестивалів і гала-концертів до клубів та приватних заходів. Для вас прозвучать наживо:

  • Bosorkanya;
  • Bitanga;
  • Slukhay;
  • Падло;
  • Pintea;
  • Oigaigai;
  • Tamagotchi;
  • Seredyna.

  Дуже незвичайна манера виконання, яскрава енергетика, поєднання різних мов у текстах, натиск, експресія — це дуже вражає і запам'ятовується надовго. Хороший звук, грамотно організоване шоу, сильно, жіночно, емоційно.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alina Pash

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alina Pash

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alina Pash вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alina Pash залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alina Pash для вашого свята.

Видео Alina Pash

Як замовити виступ Alina Pash? Щоб замовити виступ Alina Pash на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alina Pash.

Ми рекомендуємо запрошувати Alina Pash до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alina Pash на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alina Pash у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский