Замовити артиста Alizee

Alizee Офіційний сайт агента

Відома французька співачка Алізе має чарівний голос мецо-сопрано, чудово танцює і перетворює свої концерти на справжнє шоу. Вона не лише співає, а й знімається у рекламних роликах та художніх фільмах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alizee надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Alizee

  Аліза з дитинства цікавилася творчістю, тому активно займалася танцями. У 1999 році дівчина брала участь у конкурсі «Зірка-початківець», де замість танцювального номера представила пісню, але перемогу не здобула. Лише за місяць Alizee ще раз взяла участь у конкурсі та стала його переможницею! Талановиту дівчину помітив відомий французький композитор та співачка Мілен Фармер, після чого вона почала професійно займатися співом. Наразі співачка вже записала 5 студійних альбомів, вона неодноразово ставала переможницею у різних номінаціях музичних премій. Також виконавиця бере участь у благодійних концертах, дохід від яких передають нужденним. Найбільшу популярність здобули наступні сингли Alizee:

  • “L’alize” і “J’en ai marre!”;
  • “Mademoiselle Juliette” та “Á cause de l’automne”;
  • “Amélie m’a dit” та інші.

  І ви можете подарувати кілька годин радості собі та своїм друзям, якщо вирішите запросити співачку Alizee на захід чи корпоратив. Кожен її виступ відрізняється своєю яскравістю та несе в собі заряд позитивних емоцій!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alizee

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alizee

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alizee вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alizee залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alizee для вашого свята.

Видео Alizee

Як замовити виступ Alizee? Щоб замовити виступ Alizee на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alizee.

Ми рекомендуємо запрошувати Alizee до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alizee на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alizee у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Смотреть всех

Популярные французские артисты

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский