Замовити артиста Carla Bruni

Carla Bruni Офіційний сайт агента

Прекрасна постать і не менш чудовий голос виконавиці Карли Бруні змушує тремтіти серця сучасної публіки. Шанувальники поспішають запросити Carla Bruni на захід, адже ця зірка створює яскраві шоу та надає святу певної частки престижу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Carla Bruni надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Carla Bruni

  Виконавиця народилася в заможній родині та здобула відмінну освіту. У віці 19 років дівчина зайнялася модельною кар'єрою і досягла успіху, адже протягом кількох років вона входила до списку найоплачуваніших манекенниць світу. Але наприкінці 90-х Карла вирішила зайнятися сольною діяльністю і випустила 2 альбоми, ще один побачив світ у 2007 році. У 2008 році виконавиця стала дружиною Ніколя Саркозі, а лише за кілька місяців вона презентувала третій сольний альбом. За короткий час було продано понад 500 тисяч копій! Останні голи співачка знову займається творчістю, а її композиції продовжують користуватися популярністю:

  • "Quelqu'Un M'a Dit";
  • "Tu es ma came";
  • "La Blonde exquise".

  Ви вже бажаєте замовити на свято Carla Bruni, щоб почути її чарівний голос? Тоді зробіть це через букінг-агентство BnMusic!

  Як замовити Carla Bruni на корпоратив?

  Замовляти концерт зірки через BnMusic так само просто і вигідно, як і на офіційному сайті агента Карли Бруні:

  • залиште заявку або зателефонуйте нам;
  • надайте нашому букінг-агенту інформацію про свято;
  • отримайте відповідь через кілька хвилин і дізнайтеся, скільки коштує Карла Бруні на корпоратив, як зробити оплату та отримайте іншу корисну інформацію!
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Carla Bruni

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Carla Bruni

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Carla Bruni вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Carla Bruni залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Carla Bruni для вашого свята.

Видео Carla Bruni

Як замовити виступ Carla Bruni? Щоб замовити виступ Carla Bruni на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Carla Bruni.

Ми рекомендуємо запрошувати Carla Bruni до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Carla Bruni на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Carla Bruni у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Смотреть всех

Популярные французские артисты

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский