Замовити артиста Alloise

Alloise Офіційний сайт агента

Alloise – популярна українська співачка, яка поєднує у своїй творчості поп-музику, фолк, ритм-н-блюз та соул. Організувати її виступ на заході ви можете звернувшись до нашої агенції. Ми узгодимо репертуар, ціну та райдер співачки та забезпечимо проведення свята на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alloise надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Алла Євгенівна Московка, справжнє ім'я співачки, народилася у жовтні 1984 року на Полтавщині. Здобула освіту в школі мистецтв та в студії при музичному училищі. Після отримання диплому Київського національного університету культури та мистецтв розпочала музичну кар'єру. Співачка брала участь у групі Tomato Jaws, працювала діджеєм у київських клубах.

  Пік популярності

  Широку популярність Алла отримала завдяки проекту Gorchitza. У гурті вона була вокалісткою та автором пісень, записала цілу низку успішних синглів та альбомів. Творчість колективу чудово прийняли слухачі у всьому світі. З 2012 року займається сольною кар'єрою. Alloise випустила два альбоми, які повністю складаються з авторських пісень. Паралельно з гастролями та студійною роботою Алла грає у театрі «КРОТ».

  Участь у заходах

  Alloise виступає із сольною програмою по всій Європі. Формат концерту підходить для великих аудиторій, так і для вечірок на честь весілля, ювілею, корпоративних професійних свят. Сет-лист концерту:

  • Big City;
  • Man Without a Heart;
  • Deadman;
  • Until Next Summer;
  • Simple Thing;
  • Shallow Waters;
  • She Knows;
  • Circus.

  Alloise – це завжди живий звук та чудовий вокал у поєднанні з неймовірною енергетикою артистки. Співачка легко та відкрито спілкується з глядачами, дарує слухачам позитив та відмінний настрій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alloise

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alloise

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alloise вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alloise залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alloise для вашого свята.

Видео Alloise

Як замовити виступ Alloise? Щоб замовити виступ Alloise на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alloise.

Ми рекомендуємо запрошувати Alloise до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alloise на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alloise у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский