Замовити артиста Alyona Alyona

Alyona Alyona Офіційний сайт агента

Alyona Alyona — відома українська хіп-хоп виконавиця, яскрава та нестандартна представниця сучасного шоу-бізнесу. Ми співпрацюємо з артисткою та пропонуємо найвигідніші умови букінгу. BnMusic – ми працюємо без посередників, оперативно та якісно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alyona Alyona надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Олена Савраненко народилася у невеликому селищі на Кіровоградщині у червні 1991 року. Здобула педагогічну освіту. Кілька років працювала педагогом у дитячому садку і навіть обіймала посаду завідувачки. Ще у шкільному віці почала писати реп-тексти, але вперше представила свої пісні широкому загалу у 27 років.

  Пік популярності

  Величезний успіх прийшов у 2018 році, коли викладений у мережу ролик "Голові" побив рекорди переглядів на каналі YouTube. Кліп подивилися понад мільйон разів за один місяць. Співачка стала номінантом музичної премії YUNA і стала переможцем німецького фестивалю ANCHOR. Олена записала два повноцінні студійні альбоми та безліч синглів, випустила понад десять відеокліпів. Її по праву вважають одним із найперспективніших музикантів у жанрі хіп-хоп.

  Участь у заходах

  Alyona Alyona виступає у клубах та концертних залах, із задоволенням бере участь у приватних та корпоративних заходах. Сет-лист концерту:

  • Падло;
  • Дикі танці;
  • Голови;
  • Дихає вулиця;
  • Коли ховають молодих;
  • Велика і смішна;
  • Мамин суп;
  • Чи не перегоріти.

  Концерт Alyona Alyona – це неформатне шоу, яскраве, енергійне, з доброю самоіронією. Тексти відображають соціальні проблеми суспільства, привертають увагу слухачів та нікого не залишають байдужим.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alyona Alyona

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alyona Alyona

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alyona Alyona вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alyona Alyona залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alyona Alyona для вашого свята.

Видео Alyona Alyona

Песни Alyona Alyona

Як замовити виступ Alyona Alyona? Щоб замовити виступ Alyona Alyona на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alyona Alyona.

Ми рекомендуємо запрошувати Alyona Alyona до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alyona Alyona на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alyona Alyona у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский