Замовити артиста Alyosha

Alyosha Офіційний сайт агента

Alyosha – популярна українська співачка та автор пісень, що працює у стилях ритм-н-блюз, поп, шансон. Власниця унікального вокалу з діапазоном у чотири октави стане справжнім музичним подарунком на будь-якому заході. Ви можете пригасити зірку через наше агентство. BnMusic – ми допоможемо організувати шоу на найвищому рівні та запропонуємо найвигідніші умови співпраці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alyosha надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Справжнє ім'я співачки – Олена Тополя. Вона народилася у Запоріжжі у травні 1986 року. Перший сценічний досвід здобула у міській студії «Юність», а після закінчення школи вступила до Університету культури та мистецтва в Києві. Перемога на фестивалі «Ялта-2006» стала чудовим трампліном для подальшої кар'єри молодої співачки. 2009-го вона розпочинає співпрацю з лейблом «Catapult music» під своїм нинішнім псевдонімом.

  Пік популярності

  Alyosha представляла країну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення". Записала чотири студійні альбоми, спробувала себе як автор саундтреків до кількох серіалів. Вона є автором пісень для багатьох відомих українських виконавців. Alyosha нагороджена цілим рядом вітчизняних та зарубіжних премій та нагород у різних номінаціях.

  Участь у заходах

  Alyosha легко збирає повні концертні зали, але знаходить час і для виступів на приватних вечірках. Вона прикрасить собою ювілей, весілля, корпоратив чи професійне свято. У її виконанні вам прозвучать:

  • Калина;
  • Сенс життя;
  • Золота середина;
  • Торнадо;
  • Говорила-обіцяла;
  • Sweet People;
  • Однієї ночі мало;
  • Ненавмисно;
  • Цілуй та вбивай.

  Гарний, дуже сильний голос співачки захоплює та притягує з перших нот. Її творчість сподобається всім без винятку, адже на її концертах звучать джаз, ритм-енд-блюз, піп та електронна музика.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alyosha

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alyosha

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alyosha вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alyosha залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alyosha для вашого свята.

Видео Alyosha

Як замовити виступ Alyosha? Щоб замовити виступ Alyosha на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alyosha.

Ми рекомендуємо запрошувати Alyosha до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alyosha на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alyosha у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский