Замовити артиста Amadou & Mariam

Amadou & Mariam Офіційний сайт агента

Дует сліпих музикантів з африканської країни Малі Amadou & Mariam виконує композиції у стилі worldbeat. Цей стиль є поєднанням поп-музики і традиційних мотивів. Присутність гурту на вашому святі гарантує чудовий настрій усім гостям. Запросити колектив на захід без посередників та додаткових витрат пропонує наша агенція.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Amadou & Mariam надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  У малійську групу Amadou & Mariam входять двоє чоловіків: Амаду Багайоко і Маріам Думбіа. Амаду осліп, коли був підлітком, але це не завадило йому успішно виступати у складі гурту Ambassadeurs du Motel. У 1975 році він познайомився з Маріам, яка також втратила зір ще в юності. Через п'ять років молоді люди одружилися та вирішили виступати разом. Спочатку вони активно гастролювали своєю країною, проте незабаром їхня слава поширилася і на сусідні африканські держави. У середині 80-х дует за підтримки продюсера Майкано почали випускати композиції на касетах. Їхній повноцінний дебютний альбом виходить у 1998 році, потім були перевидані й інші, більш ранні роботи. Найбільшу популярність принесла колективу платівка Dimanche à Bamako, випущена в 2004 році. Її оцінили і європейські глядачі, наприклад, у французькому чарті вона посіла друге місце. На даний момент у колективу налічується вісім студійних альбомів, чотири компіляції та 6 синглів.

  Заходи

  Професіоналізм учасників дуету полягає в тому, що вони будуть чудовим доповненням будь-якого заходу: день народження, вечірка, корпоратив. Музиканти з радістю спілкуються з присутніми, легко знаходячи з ними спільну мову та передаючи позитивний настрій та незабутні емоції.

  Відомі композиції

  Серед відомих синглів, випущених дуетом, слід зазначити:

  • Sabali;
  • Masiteladi;
  • Dougou Badia;
  • Oh Amadou;
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Amadou & Mariam

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Amadou & Mariam

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Amadou & Mariam вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Amadou & Mariam залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Amadou & Mariam для вашого свята.

Видео Amadou & Mariam

Як замовити виступ Amadou & Mariam? Щоб замовити виступ Amadou & Mariam на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Amadou & Mariam.

Ми рекомендуємо запрошувати Amadou & Mariam до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Amadou & Mariam на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Amadou & Mariam у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский