Замовити артиста Amanda Wilson

Amanda Wilson Офіційний сайт агента

Співачка Аманда Вілсон йшла до світової слави з самого дитинства і з успіхом її досягла. Обдарована та чарівна Amanda Wilson, яка виконує всесвітньо відомі хіти в стилі хаус, стане найкращою прикрасою та головною подією будь-якого свята!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Amanda Wilson надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Amanda Wilson

  Ця неповторна виконавиця народилася 1980-го року в Британії. Аманда Вілсон з'явилася на світ у сім'ї із середнім рівнем достатку, маючи мало шансів стати успішною та знаменитою артисткою. Проте вона з раннього дитинства виявляла пристрасть і любов до музики, а в підлітковому віці навіть почала заробляти співом на життя: дівчина виконувала різні музичні композиції на вечірках та в хорі. Однак у міру дорослішання Аманда Вілсон вирішила стати серйознішою і вступила до університету. Проте саме пристрасть до співу визначила її подальшу долю. Дует обдарованих музикантів – The Freemasons – випадково почув, як дівчина співає у караоке. Її сильний і своєрідний голос було не полонити професійних музикантів, які відразу ж запропонували Аманді співробітництво. З колективом виконавиця записала мегапопулярний хіт "Love On My Mind", який підкорив чарти усієї Європи. Далі були сингли:

  • "Intoxicated",
  • "The Right Way",
  • "Falling For You",
  • "Break It Off",
  • «Need In Me» та багато інших.

  Як замовити Amanda Wilson на свято?

  Зараз ви на офіційному сайті концертного агента Amanda Wilson. Завдяки наявності ексклюзивних домовленостей, ми маємо прямі контакти співачки та можливість вести переговори про організацію виступів безпосередньо з нею, а не з посередниками. Ми пропонуємо Вам можливість замовити концерт британської співачки на Вашому святі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Amanda Wilson

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Amanda Wilson

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Amanda Wilson вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Amanda Wilson залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Amanda Wilson для вашого свята.

Видео Amanda Wilson

Як замовити виступ Amanda Wilson? Щоб замовити виступ Amanda Wilson на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Amanda Wilson.

Ми рекомендуємо запрошувати Amanda Wilson до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Amanda Wilson на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Amanda Wilson у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский