Замовити артиста Amber Van Day

Amber Van Day Офіційний сайт агента

Англійська поп-співачка та автор пісень Amber Van Day стала відомою після співпраці з французьким діджеєм Hugel, в результаті якого з'явився хіт, який набрав величезну кількість переглядів на Youtube. А організувати участь артистки на своєму святі оперативно, якісно та без зайвого клопоту ви можете за допомогою букінг-агенства BnMusic.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Amber Van Day надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Англійська виконавиця Amber Van Day стала популярною у 2018 році, коли спільно з французьким артистом DJ Hugel випустила сингл «WTF». Вона народилася в Брайтоні в сім'ї активістки, яка захищає права тварин, та рок-музиканта. У дитинстві дівчина виступала з різними місцевими колективами, співала на шкільних концертах, грала на гітарі, а у 18 років переїхала до Лондона, щоб вивчати музику в університеті. Ембер починала як автора текстів для вже відомих артистів. Проте невдовзі вона зрозуміла, що хоче сфокусуватись на розвитку своєї кар'єри. Теми її композицій відображають проблеми сучасної молоді: реалії дорослішання, соціальні аспекти та занепокоєння з приводу подій, що відбуваються. Як каже сама Ембер, вона пише для полегшення та передачі власних емоцій та переживань. 2020 року виконавиця планує випустити свій дебютний альбом.

  Заходи

  Запросити поп-співачку Ембер на свято – чудовий вибір для заходу будь-якого формату, рівня та масштабу. Динаміка, позитив, позитивні емоції та доброзичлива атмосфера завжди супроводжують виступи цієї оригінальної виконавиці. До найвідоміших композицій, випущених Ембер Ван Дей, відносяться:

  • Oblivion;
  • Mamma Mia;
  • Kids In The Corner;
  • WTF;
  • Rooms.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Amber Van Day

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Amber Van Day

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Amber Van Day вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Amber Van Day залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Amber Van Day для вашого свята.

Видео Amber Van Day

Як замовити виступ Amber Van Day? Щоб замовити виступ Amber Van Day на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Amber Van Day.

Ми рекомендуємо запрошувати Amber Van Day до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Amber Van Day на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Amber Van Day у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский