Замовити артиста Amelia Lily

Amelia Lily Офіційний сайт агента

Харизматична британська співачка Амелія Лілі, незважаючи на свій юний вік, вже завоювала серця пристойної кількості шанувальників у всьому світі. Виступ висхідної зірки Amelia Lily на вашому святі перетворить його на подію класу «люкс»!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Amelia Lily надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Amelia Lily

  Амелія Лілі народилася в англійському місті Мідлсборо 1994-го року. Дівчина з дитинства виявляла інтерес до музики, причому інтерес не пустий, а підкріплений наявністю незаперечного таланту. Сильний голос Амелії Лілі став «першим дзвіночком», який передрік їй світову славу. Не дивно, що у 2011-му році, коли виконавиці було лише 16 років, вона доклала всіх зусиль для проходження кастингу на шоу «X Factor». Це британське музичне змагання, яке транслюється по телебаченню. За образом та подобою цього пісенного конкурсу було згодом створено російську «Фабрику зірок». На цьому конкурсі Amelia Lily успішно пройшла суворий відбір, численні випробування і стала однією з його фіналісток. Харизматична виконавиця, яка вміє як чудово співати, так і ефектно поводитися на сцені, стала однією з улюблениць практично кожної людини, яка дивилася сезон шоу «X Factor» за її участю. Після завершення проекту артистка продовжила музичну кар'єру та з обдарованого самородка поступово перетворилася на всесвітньо відому зірку. Вкрай успішними виявилися її сингли You Bring Me Joy, Shut Up (and Give Me Whatever You Got) та багато інших, як і всі пісні з дебютного альбому Be A Fighter, що вийшов у 2014-му році.

  Чи можливо замовити Amelia Lily на корпоратив?

  Ми, компанія BnMusic, є концертним агентом Amelia Lily. У нас є прямі контакти та домовленості щодо організації вступів артистки на святах наших клієнтів. Букінг концерту Амелії Лілі за допомогою нашої компанії – це гарантований захід міжнародного рівня та найдемократичніша ціна артистки.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Amelia Lily

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Amelia Lily

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Amelia Lily вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Amelia Lily залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Amelia Lily для вашого свята.

Видео Amelia Lily

Як замовити виступ Amelia Lily? Щоб замовити виступ Amelia Lily на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Amelia Lily.

Ми рекомендуємо запрошувати Amelia Lily до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Amelia Lily на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Amelia Lily у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский