Замовити артиста American Authors

American Authors Офіційний сайт агента

Не пропустіть шанс замовити на свій захід інді-рок гурт American Authors. Хлопці використовують мотиви поп- та народної музики, що створює насичене, самобутнє звучання. Завдяки своєрідності колектив був номінований на World Music Award. Зв'яжіться з нашим агентством, щоб уточнити розміри гонорару групи та умови організації свята за їх участю.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста American Authors надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Музиканти інді-групи American Authors зібралися разом під час навчання у коледжі. На самому початку вони мали іншу назву, але у 2012 році вирішили поміняти її на нинішню. Їхній перший трек Believer відразу зацікавив і публіку, і критиків, а другий Best Day of My Life був використаний у кількох рекламних роликах. У 2013 році хлопці підписали договір з лейблом Mercury, а ще через рік вони випустили дебютний альбом. На даний момент у American Authors є 3 повноцінні студійні платівки, 3 міні-альбоми і 17 окремих синглів. Гурт постійно бере участь у різних фестивалях, концертах та заходах. Деякі з їхніх пісень використовувалися як саундтреки до фільмів, відеоігор та серіалів.

  Заходи

  Колектив з радістю виступає днями народження, вечірками, презентаціями, корпоративами та фестивалями. Група зможе прикрасити будь-який захід своїми яскравими треками, а також влаштувати справжнє незабутнє шоу. До найвідоміших композицій, випущених колективом, належать: • Best Day of My Life; • Go Big або Go Home; • Deep Water; • Best I Can; • Believer.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати American Authors

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на American Authors

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна American Authors вказана для ознайомлення. Остаточний прайс American Authors залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар American Authors для вашого свята.

Видео American Authors

Як замовити виступ American Authors? Щоб замовити виступ American Authors на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу American Authors.

Ми рекомендуємо запрошувати American Authors до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення American Authors на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ American Authors у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский