Замовити артиста Amy Macdonald

Amy Macdonald Офіційний сайт агента

Молода та дуже талановита рок- та фолк-виконавиця з Шотландії Amy Macdonald відрізняється якісними композиціями з гарними текстами та незвичайною музикою. Її платівки займають високі позиції у чартах, а сама Емі постійно бере участь у різних фестивалях та церемоніях. Запросіть артистку на свій захід, а наша агенція готова вам з цим допомогти. BnMusic – ми пропонуємо якісні послуги за розумними цінами!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Amy Macdonald надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Amy Macdonald стала відомою, коли в 2007 році її дебютний альбом досяг вершини британського хіт-параду, а його продаж досяг 3 мільйонів копій. Дівчина почала займатися музикою у 12 років, коли знайшла стару акустичну батькову гітару. Тоді вона вирішила зайнятися твором власних композицій, з якими виступала у місцевих барах та на концертних майданчиках на розігріві в інших відомих виконавців. Стиль артистки характеризується дотриманням всіх сучасних тенденцій, поєднаних із яскравими, яскравими текстами та мотивами. На даний момент Емі випустила вже чотири повноцінні альбоми (у співпраці з лейблом Vertigo) та 14 окремих треків. Всі вони були прийняті критикам та публікою позитивно, що підтверджується високими позиціями у чартах європейських країн.

  Заходи

  Репертуар виконавиці включає яскраву та самобутню фолк-, а також рок-музику, що чудово підходить для проведення будь-яких культурних заходів, корпоративів та створює затишну атмосферу.

  Популярні композиції

  Усі виступи співачки супроводжуються найкращими композиціями. До них відносяться:

  • Dream On;
  • Pride;
  • This Is The Life;
  • This Pretty Face;
  • Цей Christmas Day.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Amy Macdonald

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Amy Macdonald

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Amy Macdonald вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Amy Macdonald залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Amy Macdonald для вашого свята.

Видео Amy Macdonald

Як замовити виступ Amy Macdonald? Щоб замовити виступ Amy Macdonald на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Amy Macdonald.

Ми рекомендуємо запрошувати Amy Macdonald до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Amy Macdonald на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Amy Macdonald у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский