Замовити артиста Amy Shark

Amy Shark Офіційний сайт агента

Емі Шарк – переможниця австралійського конкурсу Queensland Music Awards у номінації «Найкраща поп-пісня року». За досягнення у галузі музичної творчості дівчина отримала грант від уряду свого міста. Запросіть Amy Shark на свою урочистість, а організацію свята за її участю довірте професіоналам нашої агенції!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Amy Shark надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Справжнє ім'я австралійської інді-виконавниці Емі Шарк – Емі Луїс. У дитинстві вона навчалася у школі, одним із спонсорів якої є компанія Apple. Завдяки такій співпраці учні можуть здобувати поглиблену художню освіту та сконцентруватися на вивченні сценічного мистецтва, музики, дизайну чи монтажу. Емі обрала театр, проте паралельно грала у панк-групі. Після закінчення школи Емі знайомиться зі своїм майбутнім чоловіком Шейном Біллінгсом, завдяки підтримці якого вирішує зайнятися сольною творчістю. Її дебютний виступ перед публікою відбувся 2007 року. З того часу Шейн займається всією адміністративною роботою, займаючись пошуком спонсорів та комунікацією зі звукозаписними компаніями. Спочатку Емі виконує кавер-версії у місцевих барах, а потім починає випускати власні інди-композиції.

  Заходи

  Пісні Емі Шарк є чудовим доповненням будь-якого заходу: весільної урочистості, корпоративу, вечірки чи ювілею. Молода та дуже талановита виконавиця інді-поп хітів легко створить атмосферу радості та позитиву. Сильний вокал, самобутність і енергетика, що б'є через край, порадують усіх гостей.

  Відомі композиції

  До найвідоміших композицій, випущених Емі Шарк, належать:

  • Adore;
  • Weekends;
  • Leave Us Alone;
  • Never Coming Back;
  • Psycho.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Amy Shark

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Amy Shark

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Amy Shark вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Amy Shark залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Amy Shark для вашого свята.

Видео Amy Shark

Як замовити виступ Amy Shark? Щоб замовити виступ Amy Shark на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Amy Shark.

Ми рекомендуємо запрошувати Amy Shark до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Amy Shark на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Amy Shark у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский