Замовити артиста Anderson East

Anderson East Офіційний сайт агента

Американський ритм-енд-блюз виконавець Anderson East неодноразово піднімався у топ найкращих композицій США. Його пісні різноманітні, бо співак не боїться експериментувати. Якщо ви бажаєте запросити Anderson East на своє свято, довірте організацію заходу за його участю менеджерам агентства BnMusic!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Anderson East надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Справжнє ім'я американського співака Anderson East – Майкл Кемерон Андерсон. Першу пісню він написав, коли був у сьомому класі. Саме тоді хлопець виконав її на конкурсі талантів. У старшій школі Майкл продовжив створювати композиції, а також самостійно навчався грати на піаніно. Після закінчення навчання майбутній артист вступив до університету, де займався звукорежисурою. 2012 року виходить перший альбом Anderson East. Він складався з двох дисків, кожен із яких характеризувався особливим стилем: перший вирізнявся прогресивним соулом та ритмами американи, а другий – рок-звучанням. Альбом приніс виконавцеві популярність, що призвело до нових пропозицій співпраці. Майкл писав саундтреки до фільмів, брав участь у фестивалях та концертах. На даний момент у нього є ще дві студійні платівки, кожна з яких увійшла до топ-3 американського чарту.

  Заходи

  Пісні Anderson East будуть гарним доповненням до весільної урочистості, корпоративу або дня народження. Артист легко створить затишну та позитивну атмосферу на святі, оскільки відрізняється позитивним настроєм та щирими емоціями. Яскравий вокал, самобутність і потужна енергетика припадуть до смаку всім.

  Відомі композиції

  Всі виступи Anderson East супроводжуються найкращими композиціями. До них відносяться:

  • All On My Mind;
  • Girlfriend;
  • Satisfy Me;
  • King For A Day;
  • What Would It Take.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Anderson East

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Anderson East

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Anderson East вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Anderson East залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Anderson East для вашого свята.

Видео Anderson East

Як замовити виступ Anderson East? Щоб замовити виступ Anderson East на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Anderson East.

Ми рекомендуємо запрошувати Anderson East до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Anderson East на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Anderson East у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский