Замовити артиста Андрей Бедняков

Андрей Бедняков Офіційний сайт агента

Андрій Бедняков – затребуваний актор України, відомий телеведучий. Довгий час вів популярну програму "Орел і Решка". Не знаєте, як здивувати гостей на своїй урочистості? Наше агентство допоможе запросити креативного ведучого на будь-яке свято без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Андрея Беднякова надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Свою діяльність актор розпочав у Орлі та Решці, де познайомився зі своєю майбутньою дружиною. За час роботи на телебаченні Андрій був основним телеведучим таких програм, як: СуперГерої, Богач-Бідняк, Вірю не вірю, Провідник, Великі Почуття, Х-Фактор і таке інше. Родзинкою його є особливий підхід до справи, він завжди на позитиві і не дасть нікому сумувати. Також актор знявся у таких фільмах: «SOS, Дід Мороз, або Все збудеться!» та «Ржевський проти Наполеона». Незважаючи на щільний графік, Бідняков часто приймає запрошення провести такі заходи, як:

  • весілля;
  • дні народження;
  • ювілеї;
  • корпоративи;
  • вечірки;
  • фестивалі.

  Програми заходів ретельно опрацьовуються з урахуванням побажань замовника та теми приводу урочистостей. Ведучий завжди спілкується з гостями, жартує, проводить різні конкурси, які гуртують усіх учасників. Навряд чи буде нудно на вечірки з таким креативним актором — він не боїться бути кумедним, тому гумору в його програмах чимало! Після вечірки можна не лише попросити автограф, а й сфотографуватися із зіркою будь-якому шанувальнику. Відмінний настрій забезпечений усім на 100%!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Андрей Бедняков

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Андрея Беднякова

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Андрея Беднякова вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Андрея Беднякова залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Андрея Беднякова для вашого свята.

Як замовити виступ Андрея Беднякова? Щоб замовити виступ Андрея Беднякова на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Андрея Беднякова.

Ми рекомендуємо запрошувати Андрея Беднякова до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Андрея Беднякова на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Андрея Беднякова у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский