Замовити артиста Андрей Бурым

Андрей Бурым Офіційний сайт агента

Андрій Бурим – популярний український комік, резидент «Камеді Клаб», актор та шоумен. Творча діяльність артиста не обмежується сценічними виступами, він автор жартів для шоу «95 квартал», сценарист і продюсер комедійних скетчкомів. Ви можете запросити популярного гумориста на своє свято за допомогою нашої агенції. Ми працюємо без посередників, оперативно та якісно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Андрей Бурым надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Андрій Бурим народився 1983 року в невеликому місті Луганської області. Закінчив історичний факультет національного університету у Луганську. У студентські роки грав у Клубі веселих та кмітливих. Довгий час був капітаном легендарної команди "Ва-банк", яка хоч і не здобула чемпіонських титулів, але увійшла в історію клубу як одна з найяскравіших і найкреативніших. Андрій пише сценарії та жарти для гумористичних шоу та серіалів, пробує себе в ролі актора та продюсера. Серед його телевізійних проектів – ситкоми «Понаїхало», «СишишШоу», «Висотка». У тандемі з коміком Сергієм Стаховим виступав у проектах «Сміх без правил» та «Убивча ліга».

  Де виступає артист

  Свій артистичний талант і чудове почуття гумору Андрій Бурим використовує, виступаючи як ведучий на різних проектах і розважальних шоу. Будь-який захід перетвориться на яскраву та незабутню подію:

  • Весільна церемонія;
  • ювілейне свято;
  • корпоратив;
  • міське свято;
  • фестиваль, ярмарок, виставка.

  Веселий та позитивний артист легко імпровізує, відкрито та невимушено спілкується з усіма гостями. Вечір, проведений у компанії з Андрієм Буримом, ви довго згадуватимете з усмішкою та теплом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Андрей Бурым

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Андрей Бурым

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Андрей Бурым вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Андрей Бурым залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Андрей Бурым для вашого свята.

Як замовити виступ Андрей Бурым? Щоб замовити виступ Андрей Бурым на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Андрей Бурым.

Ми рекомендуємо запрошувати Андрей Бурым до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Андрей Бурым на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Андрей Бурым у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский