Замовити артиста Андрей Доманский

Андрей Доманский Офіційний сайт агента

Андрій Доманський – популярний український телеведучий, яскравий та харизматичний шоумен із чудовим почуттям гумору. За його плечима багаторічний досвід роботи на радіо та телебаченні, безліч успішних та цікавих розважальних проектів. Ви можете запросити актора на захід за допомогою агентства BnMusic. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю без посередників та за оптимальною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Андрей Доманский надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Андрій Доманський – одесит, народився 1974 року в сім'ї інженерів. Після закінчення школи пішов стопами батьків і вступив до технічного вузу. Але, отримавши диплом інженера, вирішив спробувати себе у творчій сфері. З 1994 року працював на радіо, а 2000-го дебютував на телебаченні як ведучий програми «Підйом» — популярного ранкового шоу на «Новому каналі». Далі вів передачі:

  • «Хто проти блондинок?»;
  • «Весілля за 48 годин»;
  • "Інтуїція";
  • "Шоу на два мільйони";
  • "Зроби мені смішно".

  Андрій Доманський працював на каналах «1+1» та «Інтер», був постійним ведучим популярних шоу «Голос країни», «Вишка», «Готуємо разом», урочистих телевізійних церемоній та гала-концертів. У номінації «Найкращий ведучий» отримав престижну премію «Телетріумф».

  Участь у заходах

  Багатий досвід та професіоналізм телезірки допоможуть підвищити статус та престиж будь-якого заходу: від найграндіозніших та наймасштабніших проектів до затишних вечірок та сімейних урочистостей. Андрій Доманський — ведучий, який подарує вам незабутнє свято, розважить та розважить ваших гостей, зарядить вечір позитивом, створить гармонію та легкість у спілкуванні.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Андрей Доманский

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Андрей Доманский

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Андрей Доманский вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Андрей Доманский залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Андрей Доманский для вашого свята.

Як замовити виступ Андрей Доманский? Щоб замовити виступ Андрей Доманский на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Андрей Доманский.

Ми рекомендуємо запрошувати Андрей Доманский до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Андрей Доманский на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Андрей Доманский у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский