Замовити артиста Андрей Джеджула

Андрей Джеджула Офіційний сайт агента

Андрій Джеджула — один із найвідоміших та найзатребуваніших провідних України. Яскравий та артистичний шоумен зробив блискучу кар'єру на радіо та телебаченні, бере участь у світських розважальних заходах та престижних клубних вечірках. Запросіть артиста на своє свято за допомогою нашого агентства, і ми гарантуємо незабутній вечір та море позитивних емоцій.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Андрей Джеджула надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Андрій Джеджула народився 1975 року в Києві. Вищу освіту здобув у столичному інституті міжнародних відносин та працював юристом у МЗС України. У 25 років вирішив круто змінити кар'єру та пішов у шоу-бізнес. Він дебютував на радіо Kiss FM у програмі Перший поцілунок, на хвилі Europa FM вів авторську розважальну програму. Телевізійну кар'єру розпочав із участі у передачі «Погода на курортах», а 2010 року з'явився в ранковому шоу «Сніданок з 1+1» з Лідією Таран. Шоумен бере участь у театральних виставах, знімається в кіно, продовжує роботу на радіо — веде розважальні програми на «Kiss FM» та «Європа+».

  Участь у заходах

  Андрій Джеджула виступає на багатьох масових заходах – фестивалях, концертах, офіційних церемоніях, презентаціях та виставках. Шоумен – бажаний гість на приватних та закритих вечірках. Ви можете запросити артиста як ведучого на своє свято:

  • весільне свято;
  • ювілейний вечір;
  • вечірку на честь дня народження;
  • корпоративи – традиційні та тематичні;
  • випускний.

  Артистичний, привабливий та харизматичний ведучий забезпечить невимушену атмосферу, приємне спілкування, максимум усмішок та позитиву.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Андрей Джеджула

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Андрей Джеджула

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Андрей Джеджула вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Андрей Джеджула залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Андрей Джеджула для вашого свята.

Як замовити виступ Андрей Джеджула? Щоб замовити виступ Андрей Джеджула на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Андрей Джеджула.

Ми рекомендуємо запрошувати Андрей Джеджула до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Андрей Джеджула на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Андрей Джеджула у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский