Замовити артиста Андрей Колмачевский

Андрей Колмачевский Офіційний сайт агента

Андрій Колмачевський – відомий комік, яскравий представник жанру stand-up, блискучий ведучий та автор популярних телевізійних проектів. Ви можете запросити артиста з оригінальною гумористичною програмою для участі у заході. Ми готові надати найкращі умови букінгу без посередників та зайвих витрат.

 • Договор

  Contact for booking Андрей Колмачевский:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Андрея Колмачевского надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Андрій Колмачевський народився 1988 року в Мінську. Закінчивши середню школу, продовжив навчання у державному економічному університеті. У студентські роки головним захопленням Андрія став КВК. Команда «Два капітана — 1955» успішно виступала у різних лігах, займаючи призові місця та престижні титули. Паралельно з іграми в клубі Колмачевський пробує себе в жанрі stand-up. У репризах і монологах він зачіпає найактуальніші теми повсякденного життя, тонко жартує про взаємини, стереотипи та сенс життя.

  Участь у заходах

  Андрій Колмачевський виступає зі своєю оригінальною сольною програмою, радуючи шанувальників сучасного гумористичного жанру на клубних сценах та великих концертних майданчиках. Шоумен добре справляється з участю ведучого найрізноманітніших заходів:

  • весільні церемонії;
  • ювілеї та дні народження;
  • корпоративи – традиційні та тематичні;
  • міські свята;
  • молодіжні вечірки.

  Андрій Колмачевський — привабливий і відкритий артист, який чудово відчуває настрій зали, і вміло спрямовує захід у потрібне емоційне русло. Тонне почуття гумору та інтелігентні жарти сподобаються глядачам будь-якого віку та статі, впишуться у будь-який формат вечора.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Андрей Колмачевский

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Андрея Колмачевского

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Андрея Колмачевского вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Андрея Колмачевского залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Андрея Колмачевского для вашого свята.

Як замовити виступ Андрея Колмачевского? Щоб замовити виступ Андрея Колмачевского на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Андрея Колмачевского.

Ми рекомендуємо запрошувати Андрея Колмачевского до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Андрея Колмачевского на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Андрея Колмачевского у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский