Замовити артиста Андрей Коляда

Андрей Коляда Офіційний сайт агента

Андрій Коляда – відомий український комік, актор та талановитий шоумен. Автор та учасник багатьох гумористичних проектів перетворить будь-який захід на феєричне свято та створить приємну атмосферу та гарний настрій для ваших гостей. Ми співпрацюємо з артистом безпосередньо та готові запропонувати найкращі умови букінгу та оптимальні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Андрей Коляда надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Андрій Коляда народився 1990 року в Запоріжжі. Успішну творчу кар'єру, як і багато його колег по гумористичній сцені, починав з ігор у Клубі веселих і винахідливих. Яскрава та самобутня запорізька команда «Заїньки» блискуче виступала у багатьох іграх, посіла друге місце у «Лізі сміху». 2017 року Андрій разом із товаришами по команді знявся у серіалі «Пацики» — комедійному проекті про життя провінційних хлопців. Поява на телебаченні зробила коміків найпопулярнішими на всю країну. Коляда – актор та автор ідеї скетчкому «Країна У», учасник програми «Чистоnews». Як ведучий працює як самостійно, так і у складі колективу Zainka Event Team.

  Де виступає артист

  Творчий підхід та тонкий гумор Андрія Коляди допоможуть зробити ваше свято веселим, легким та неповторним. Шоумен працює з будь-яким форматом і для різних аудиторій:

  • весілля;
  • корпоративні вечірки;
  • ювілейні урочистості;
  • випускні;
  • міські свята;
  • фестивалі, презентації та виставки.

  Вечір за участю артиста — це поєднання блискучого гумору та зворушливих моментів, енергійних номерів та ненав'язливого спілкування, безліч нестандартних ідей та добрих традицій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Андрей Коляда

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Андрей Коляда

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Андрей Коляда вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Андрей Коляда залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Андрей Коляда для вашого свята.

Як замовити виступ Андрей Коляда? Щоб замовити виступ Андрей Коляда на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Андрей Коляда.

Ми рекомендуємо запрошувати Андрей Коляда до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Андрей Коляда на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Андрей Коляда у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский